Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Setki zdjęć z wielkimi zielonymi figurami w Bydgoszczy. Sukces akcji "Przed nami coś zielonego"

Setki zrobionych zdjęć, pobudzenie kreatywności i wielkie poruszenie w mieście – to bilans akcji „Przed nami coś zielonego”, zorganizowanej przez Zielone Arkady na ulicach Bydgoszczy. To pierwszy tego typu projekt centrum handlowego w mieście, który miał wymiar również charytatywny. Media społecznościowe zalała fala zielonych fotografii!
Setki zdjęć z wielkimi zielonymi figurami w Bydgoszczy. Sukces akcji "Przed nami coś zielonego"

Autor zdjęcia: ZA

23 sierpnia w centralnych punktach Bydgoszczy pojawiły się wielkie zielone figury. Do 22 września można było je znaleźć w okolicy Starego Portu i Brdy (but na obcasie), na Placu Teatralnym (okulary), przy ulicy Mostowej (filiżanka), przy Rondzie Jagiellonów (torebka) oraz w Myślęcinku (szminka). Rzeźby były głównym elementem czterotygodniowej akcji „Przed nami coś zielonego”. Jak na nią zareagowali mieszkańcy miasta i okolic?

Bardzo się cieszymy, że akcja spotkała się z tak pozytywnym oddźwiękiem. W mediach społecznościowych pojawiły się setki zdjęć, na których ludzie chętnie pozują przy wielkich rzeźbach. Każdego dnia zaskakiwała nas ich kreatywność. Jesteśmy dumni z fantastycznej współpracy z miastem, dzięki której mogliśmy zjednoczyć społeczność lokalną i zrobić coś dla mieszkańców i naszych klientów, wychodząc na ulice miasta. A dodatkowo nadać akcji wymiar charytatywny i pomóc lokalnemu Schronisku dla Zwierząt – mówi Ewa Krassowska, dyrektor Zielonych Arkad. Angażując się w lokalne potrzeby, Zielone Arkady przeznaczyły 5000 złotych na Schronisko dla Zwierząt w Bydgoszczy.

W akcji mógł wziąć udział każdy, kto zrobił sobie zdjęcie na tle wybranej figury, dodał je w komentarzu pod postem konkursowym na facebookowym profilu bydgoskiego centrum handlowego lub na swoim instargamowym profilu i opisał hasztagami: #przednamicoszielonego #zielonearkady #schroniskobydgoszcz. Każdego dnia nagradzane były aż cztery osoby: dwie na Facebooku i dwie na Instagramie. Łącznie aż 112 osób otrzymało karty podarunkowe o wartości 100 złotych do Zielonych Arkad.

Partnerami akcji „Przed nami coś zielonego” są Miasto Bydgoszcz oraz Schronisko dla Zwierząt w Bydgoszcz.Podziel się
Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
bezchmurnie

Temperatura: 12°CMiasto: Bydgoszcz

Ciśnienie: 1022 hPa
Wiatr: 15 km/h

STARY RYNEK

ReklamaNajszybszy hosting dla Twojego WordPressa
NAPISZ DO NAS

Jeśli masz interesujący temat, który możemy poruszyć lub byłeś(aś) świadkiem ważnego zdarzenia - napisz do nas.

Reklama
Reklama
Reklama