Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Przed nami "Międzynarodowe Mistrzostwa Bydgoszczy o Puchar Prezydenta Miasta"

Żużlowy Klub Sportowy Polonia Bydgoszcz SA na zakończenie sezonu 2019 organizuje turniej indywidualny „Międzynarodowe Mistrzostwa Bydgoszczy o Puchar Prezydenta Miasta Bydgoszczy”, który odbędzie się w niedzielę 6 października br., początek o godzinie 14:30.
Przed nami "Międzynarodowe Mistrzostwa Bydgoszczy o Puchar Prezydenta Miasta"
Autor: fot. ilustracyjna

Turniej ma być formą podziękowania dla kibiców za ogromne wsparcie, jakie drużyna ZOOleszcz Polonii Bydgoszcz otrzymywała przez cały sezon, czego zwieńczeniem był mecz finałowy 2. Ligi Żużlowej, który toczył się w niesamowitej atmosferze.

W zawodach wystartują zawodnicy krajowi i zagraniczni zarówno z bydgoskiego klubu, jak i zaproszeni goście z innych klubów, a także żużlowcy, którzy w tym sezonie nie występowali na polskich torach.

ŻKS Polonia Bydgoszcz SA postanowił zrobić ukłon w stronę kibiców, obniżając ceny biletów w stosunku do tych obowiązujących w fazie finałowej 2. Ligi Żużlowej. Przedsprzedaż rozpocznie się 30 września br. - szczegóły dotyczące startujących zawodników, cen biletów oraz terminów przedsprzedaży będziemy przekazywać na bieżąco.


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
bezchmurnie

Temperatura: 12°CMiasto: Bydgoszcz

Ciśnienie: 1023 hPa
Wiatr: 13 km/h

STARY RYNEK

ReklamaNajszybszy hosting dla Twojego WordPressa
NAPISZ DO NAS

Jeśli masz interesujący temat, który możemy poruszyć lub byłeś(aś) świadkiem ważnego zdarzenia - napisz do nas.

Reklama
Reklama
Reklama