Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Bydgoski ratusz zaprasza na Drzwi Otwarte

W najbliższą sobotę, 21 września zapraszamy na kolejne, III Drzwi Otwarte Ratusza. Zapraszamy Państwa do zwiedzania gmachu, wzięcia udziału w grze ratuszowej czy rozmów z osobami, które na co dzień współpracują z organizacjami pozarządowymi w Bydgoszczy. Będą też atrakcje dla najmłodszych. Wstęp jest wolny.
Bydgoski ratusz zaprasza na Drzwi Otwarte

Autor: KB archiwum

Drzwi Otwarte Ratusza odbędą się w tym roku po raz trzeci. Będzie można zwiedzić gabinet Prezydenta, jego zastępców i Przewodniczącej Rady Miasta. Będzie też okazja usiąść na miejscu radnych Rady Miasta i poczuć klimat sali sesyjnej, w której odbywają się sesje Rady Miasta Bydgoszczy. W programie znajdzie się też m.in. gra ratuszowa i gry związane z wiedzą o mieście.

Jak co roku, przewidujemy też szereg atrakcji dla najmłodszych bydgoszczan. Przed Ratuszem zlokalizowana będzie strefa dla dzieci, a w niej m.in. pokazy baniek, dmuchaniec dla najmłodszych dzieci, skręcanie balonów, wata cukrowa, malowanie buziek i konkursy z nagrodami.

Dla wszystkich, którzy chcieliby dowiedzieć się czym zajmują się organizacje pozarządowe w Bydgoszczy, czy poznać bliżej ideę wolontariatu - będzie ku temu okazja. Swoje stanowisko będzie miało Bydgoskie Centrum Organizacji Pozarządowych i Wolontariatu (na co dzień mieści się przy ul. Gdańskiej 5). Będzie okazja, by zadać pytanie czy poznać ngo’sy, które działają w naszym mieście.

Osoby zainteresowane zbliżającym się głosowaniem nad Bydgoskim Budżetem Obywatelskim zapraszamy do rozmów ze specjalistami o projektach i zasadach głosowania.

Straż Miejska zaprezentuje swój radiowóz, zorganizuje mini warsztaty na temat bezpieczeństwa dla dzieci i rozda odblaski.

Drzwi Otwarte Ratusza, 21 września br. w godzinach 12:00 – 17:00, ratusz (ul. Jezuicka 1). Wstęp jest wolny. Zapraszamy!


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

POGODA
STARY RYNEK

Reklama
ReklamaSprawdź jak to działa
ReklamaZobacz dane na żywo!
Reklama
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: MaciejTreść komentarza: Kiedy wracam z pracy po 22.00 widzę, że pod arkadami budynku Savoy przy ul. Gdańskiej wysadzany jest człowiek na wózku inwalidzkim. Sytuacja jest tragiczna bo chyba pozostaje tam sam. Widzę, że jest tej nocy 6.05.2026. Może instytucja medyczna pomoże w tej sytuacji bo psy kierowane są do klinik a tu idzie o człowieka.Data dodania komentarza: 6.05.2026, 23:19Źródło komentarza: Zapowiedź: Długowieczność kobiet. Proste nawyki, wielkie efekty. Łukasz SobkowiakAutor komentarza: VinTreść komentarza: We wrzesniu maja byc w Albanii AME w judo i wszystkich dyscyplinach. Ktos jedzie od nas ?Data dodania komentarza: 31.03.2026, 11:41Źródło komentarza: Akademickie Mistrzostwa Polski w Judo 2026: Politechnika Białostocka gospodarzem zawodów 21–22 marcaAutor komentarza: AleksanderTreść komentarza: W tym roku też było pełno "najemników" - ale w zeszłym roku w Warszawie na Mistrzostwach Europy też było dużo cudzoziemców - przybyszów, reprezentujących nie tylko polskie ale inne uczelnie z Europy. Teraz to norma i trzeba sie do niej dostosować. Wynik zalezy od Rektorów uczelni.Data dodania komentarza: 27.03.2026, 08:24Źródło komentarza: Akademickie Mistrzostwa Polski w Judo 2026: Politechnika Białostocka gospodarzem zawodów 21–22 marcaAutor komentarza: GrzegorzTreść komentarza: Jak sie popatrzy na listy walk z kilku ostatnich lat to wszyscy korzystaja z "Soldiers of fortune" więc nie w tym jest problem. Chodzi by tych ludzi przyciągac na nasze uczelnie z Bydgoszczy, wtedy jedni będą odchodzić inni przychodzić - jak dotąd. Wychowanie medalistów od młodzika to nie rola dla trenerów akademickich.Data dodania komentarza: 26.03.2026, 14:22Źródło komentarza: Akademickie Mistrzostwa Polski w Judo 2026: Politechnika Białostocka gospodarzem zawodów 21–22 marcaAutor komentarza: BJJTreść komentarza: W zeszlym roku medale zdobywali też nasze "wojska zaciężne" czyli Mateusz i Damir - cos trzeba zrobić bo będzie coraz gorzejData dodania komentarza: 25.03.2026, 17:59Źródło komentarza: Akademickie Mistrzostwa Polski w Judo 2026: Politechnika Białostocka gospodarzem zawodów 21–22 marcaAutor komentarza: Menia.Treść komentarza: 🤔Data dodania komentarza: 25.03.2026, 16:33Źródło komentarza: Akademickie Mistrzostwa Polski w Judo 2026: Politechnika Białostocka gospodarzem zawodów 21–22 marca
NAPISZ DO NAS

Jeśli masz interesujący temat, który możemy poruszyć lub byłeś(aś) świadkiem ważnego zdarzenia - napisz do nas.

Reklama