Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Oficjalne otwarcie Starego Rynku. Sprawdź, co będzie się działo!

Zapraszamy na uroczyste otwarcie Starego Rynku, które odbędzie się w piątek i w sobotę (28-29 czerwca). W wydarzeniu udział weźmie prezydent Rafał Bruski.
Oficjalne otwarcie Starego Rynku. Sprawdź, co będzie się działo!

Autor: KB

Program:

PIĄTEK, 28 czerwca 2019r. Stary Rynek, scena

20.00 „PIĘKNIE ŻYĆ” - koncert w wykonaniu orkiestry Zbigniewa Górnego z udziałem: Olgi Bończyk, Katarzyny Jamróz, Katarzyny Pakosińskiej, Hanny Śleszyńskiej, Andrzeja Cierniewskiego, Piotra Gąsowskiego, Władysława Grzywny, Wojciecha Kalety, Roberta Rozmusa, MEZO, Kwartetu RAMPA oraz Kabaretu RAK.

SOBOTA, 29 czerwca 2019r. Stary Rynek, scena

12.00 „Centrum Uśmiechu” - koncert dla dzieci
Centrum Uśmiechu to niekwestionowane gwiazdy muzyki dla dzieci. Największe hity Zespołu, takie jak: Gruszka czy Olimpiada w Jarzynowie śpiewają dzieci w całym kraju. U podstaw ich filozofii leży to, by o rzeczach ważnych, dotyczących szeroko rozumianego zdrowia oraz aktywności fizycznej, śpiewać w sposób zrozumiały dla najmłodszego pokolenia, przy czym, by ton piosenek nie miał charakteru moralizatorskiego. I to, od ponad 17. lat udaje się Zespołowi, o czym świadczą tysiące zagranych koncertów.

14.00 „Bajkowa Podróż Dookoła Świata” - program rozrywkowy dla dzieci
BAJKOWE PARTY czyli niesamowita, bajkowa i rewelacyjna imprezka! Różnorodne gry, zabawy, konkursy dla dzieci w każdym wieku (taneczne, sportowe, ruchowe, pojedynki zręcznościowe i wiele innych). Spotkać będzie można postaci bajkowe takie jak: Król Julian, Myszka Miki, Tygrysek, Królik Bugs czy Lew Alex.

16.00 „Beczka Śmiechu” - komediowy spektakl Teatru na Walizkach
Wybuchowa mieszanka komediowych wątków fabularnych. Tytułowa beczka to miejsce, z którego aktorzy wyciągają mnóstwo gagów, niecodziennych rekwizytów, tak że do końca nie wiadomo czym zaskoczą widza. Spektakl ma bardzo przewrotną fabułę: zarówno widzowie stają się aktorami jak i aktorzy - widzami. Beczka Śmiechu, to teatr uliczny, w którym możemy zobaczyć pokaz żonglerki, parodię akrobatyki oraz jazdę na monocyklu! Bezpośredni, zabawny, porywający. Spektakl uliczny, który otrzymał Główną Nagrodę na Festiwalu Teatrów Plenerowych w Białej Podlaskiej w 2006 r.

17.00 Piotr Bałtroczyk – program satyryczny
Program kabaretowy jednego z najlepszych w Polsce stand-upowców czyli kabareciarzy tworzących tzw. One Man Show.

Wstępna na wszystkie wydarzenia jest wolny.


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
M&M 27.06.2019 16:59
Zamiast uroczyście otwierać rynek, powinni go zamknąć i jak najszybciej przebudować. Jest brzydki i wyjątkowo nudny (jak na ósme miasto pod względem wielkości w Polsce). Kto zatwierdził taki projekt? Przecież to jakaś porażka jest.

umiarkowane opady deszczu

Temperatura: 6°CMiasto: Bydgoszcz

Ciśnienie: 999 hPa
Wiatr: 7 km/h

STARY RYNEK

ReklamaCentrum Doskonalenia Umiejętności Egzaminacyjnych
NAPISZ DO NAS

Jeśli masz interesujący temat, który możemy poruszyć lub byłeś(aś) świadkiem ważnego zdarzenia - napisz do nas.

Reklama
Reklama
Reklama