Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Oficjalne otwarcie Starego Rynku po remoncie

Nadszedł czas, aby pochwalić się nową odsłoną Starego Rynku. W weekend 28-29 czerwca zapraszamy na uroczyste otwarcie. Będą koncerty, występy kabaretowe, konkursy z nagrodami, występy muzyków ulicznych i pokazy baniek. Przygotowaliśmy też atrakcje dla najmłodszych. Wstęp wolny.
Oficjalne otwarcie Starego Rynku po remoncie
Autor: KB

W piątek, 28 czerwca zapraszamy na wieczorny koncert „PIĘKNIE ŻYĆ” w wykonaniu Orkiestry pod dyrekcją Zbigniewa Górnego z udziałem uznanych solistów. Koncert rozpocznie się o godzinie 20.00 i będzie miał różnorodny repertuar. Usłyszymy między innymi takie hity jak: „Gdzie ci mężczyźni”, „Over the rainbow” czy „W domach z betonu” - wszystko w wykonaniu gwiazd polskiej sceny.

W sobotę, 29 czerwca atrakcje będą odbywać się zarówno na scenie, jak i na płycie Starego Rynku. Najmłodszych gości zabierzemy w „bajkową podróż dookoła świata”, razem odśpiewamy popularne dziecięce przeboje. Popołudniu przygotowaliśmy dla wszystkich ogromną dawkę humoru z ulicznym Teatrem na Walizkach i mistrzem kabaretu Piotrem Bałtroczykiem. W programie nie zabraknie też konkursów z nagrodami. W ścisłym centrum miasta będzie można posłuchać także muzyków ulicznych, podziwiać pokazy ogromnych baniek mydlanych oraz występy cyrkowców. W sobotę atrakcje będą odbywać się w godzinach: 11.00 – 19.00.

Program godzinowy

PIĄTEK, 28 czerwca 2019r. Stary Rynek, scena

20.00 „PIĘKNIE ŻYĆ” - koncert w wykonaniu orkiestry Zbigniewa Górnego z udziałem: Olgi Bończyk, Katarzyny Jamróz, Katarzyny Pakosińskiej, Hanny Śleszyńskiej, Andrzeja Cierniewskiego, Piotra Gąsowskiego, Władysława Grzywny, Wojciecha Kalety, Roberta Rozmusa, MEZO, Kwartetu RAMPA oraz Kabaretu RAK.

SOBOTA, 29 czerwca 2019r. Stary Rynek, scena

 

12.00 „Centrum Uśmiechu” - koncert dla dzieci

Centrum Uśmiechu to niekwestionowane gwiazdy muzyki dla dzieci. Największe hity Zespołu, takie jak: Gruszka czy Olimpiada w Jarzynowie śpiewają dzieci w całym kraju. U podstaw ich filozofii leży to, by o rzeczach ważnych, dotyczących szeroko rozumianego zdrowia oraz aktywności fizycznej, śpiewać w sposób zrozumiały dla najmłodszego pokolenia, przy czym, by ton piosenek nie miał charakteru moralizatorskiego. I to, od ponad 17. lat udaje się Zespołowi, o czym świadczą tysiące zagranych koncertów.

14.00 „Bajkowa Podróż Dookoła Świata” - program rozrywkowy dla dzieci

BAJKOWE PARTY czyli niesamowita, bajkowa i rewelacyjna imprezka! Różnorodne gry, zabawy, konkursy dla dzieci w każdym wieku (taneczne, sportowe, ruchowe, pojedynki zręcznościowe i wiele innych). Spotkać będzie można postaci bajkowe takie jak: Król Julian, Myszka Miki, Tygrysek, Królik Bugs czy Lew Alex.

16.00 „Beczka Śmiechu” - komediowy spektakl Teatru na Walizkach

Wybuchowa mieszanka komediowych wątków fabularnych. Tytułowa beczka to miejsce, z którego aktorzy wyciągają mnóstwo gagów, niecodziennych rekwizytów, tak że do końca nie wiadomo czym zaskoczą widza. Spektakl ma bardzo przewrotną fabułę: zarówno widzowie stają się aktorami jak i aktorzy - widzami. Beczka Śmiechu, to teatr uliczny, w którym możemy zobaczyć pokaz żonglerki, parodię akrobatyki oraz jazdę na monocyklu! Bezpośredni, zabawny, porywający. Spektakl uliczny, który otrzymał Główną Nagrodę na Festiwalu Teatrów Plenerowych w Białej Podlaskiej w 2006r.

17.00 Piotr Bałtroczyk – program satyryczny

Program kabaretowy jednego z najlepszych w Polsce stand-upowców czyli kabareciarzy tworzących tzw. One Man Show.

Wstępna na wszystkie wydarzenia jest wolny. Zaprasza Miasto Bydgoszcz.


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
blacky6 14.06.2019 13:31
Kolejna betonowa dżungla z tego co widzę. Brawo

pochmurnie

Temperatura: 14°CMiasto: Bydgoszcz

Ciśnienie: 1022 hPa
Wiatr: 9 km/h

STARY RYNEK

ReklamaNajszybszy hosting dla Twojego WordPressa
NAPISZ DO NAS

Jeśli masz interesujący temat, który możemy poruszyć lub byłeś(aś) świadkiem ważnego zdarzenia - napisz do nas.

Reklama
Reklama
Reklama