Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama Centrum Doskonalenia Umiejętności Egzaminacyjnych

Interesuje cię dotacja z UE? Sprawdź, jak można ją uzyskać

Urząd Marszałkowski zachęca do udziału w spotkaniach informacyjnych dla przygotowujących projekty i aplikujących o wsparcie w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Kujawsko-Pomorskiego oraz innych programów oferujących środki finansowe z Unii Europejskiej. Najbliższe szkolenia kierujemy między innymi do przedsiębiorców i przedstawicieli organizacji pozarządowych. W planach również kolejna ,,Środa z funduszami” oraz konsultacje w ramach Mobilnych Punktów Informacyjnych.
Interesuje cię dotacja z UE? Sprawdź, jak można ją uzyskać

Autor: pixabay

- Chcemy mieć pewność, że każdy kto zechce może uzyskać wiedzę na temat mechanizmów związanych z sięganiem po europejskie środki i odnaleźć się w procedurach i formularzach składania wniosków. – Przypomina marszałek Piotr Całbecki.

Przedstawiciele Lokalnych Grup Działania z terenu województwa mogą wziąć udział w szkoleniach: 28 listopada w Bydgoszczy (Hotel Zawisza, ul. Gdańska 163) i 29 listopada w Toruniu (sala CKK Jordanki, al. Solidarności 1-3). Będą to potkania z zakresu funduszy europejskich 2014-2020 (PROW, EFS, EFRR) skierowane do przedstawicieli rad decyzyjnych LGD.

Dzień później (30 listopada) zapraszamy do Kamienia Krajeńskiego na spotkanie informacyjne „Możliwości wsparcia na rozpoczęcie działalności gospodarczej oraz rozwój przedsiębiorstw w ramach funduszy europejskich w perspektywie 2014 – 2020. Szkolenie odbędzie się w Urzędzie Miejskim, Plac Odrodzenia 3. Początek o godz. 10, więcej informacji tutaj.

Na bezpłatne szkolenia zaprasza przedsiębiorców również Kujawsko-Pomorski Fundusz Pożyczkowy. Najbliższe odbędzie się 1 grudnia w Regionalnym Inkubatorze Przedsiębiorczości w Toruniu (ul. Przedzamcze 8). Temat spotkania to ,,Nowoczesny marketing: prospecting, social media”. Wszystkie niezbędne informacje oraz formularze zapisów można znaleźć na stronie organizatora. Decyduje kolejność zgłoszeń.

Kolejne spotkanie z cyklu ,,Środa z funduszami” odbędzie się 7 grudnia w Urzędzie Marszałkowskim w Toruniu. Dotyczyć będzie możliwości wsparcia w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego w roku 2017, początek o godz. 10. Więcej informacji tutaj.

Zapraszamy także na spotkania informacyjne pt. ”Fundusze Europejskie na wsparcie zakładania działalności gospodarczej i rozwój zawodowy”, które odbędą się 8 grudnia w Brodnicy i 13 grudnia w Golubiu –Dobrzyniu. Więcej informacji tutaj.

 Podziel się
Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
zachmurzenie umiarkowane

Temperatura: 0°CMiasto: Bydgoszcz

Ciśnienie: 1020 hPa
Wiatr: 4 km/h

STARY RYNEK

ReklamaCentrum Doskonalenia Umiejętności Egzaminacyjnych
ReklamaBydgoszcz na YouTube - Oficjalnie!
Reklama
Reklama
News will be here
NAPISZ DO NAS

Jeśli masz interesujący temat, który możemy poruszyć lub byłeś(aś) świadkiem ważnego zdarzenia - napisz do nas.

Reklama