Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama Centrum Doskonalenia Umiejętności Egzaminacyjnych

Urszula zaśpiewa dla bydgoszczan w Sylwestra

Wiadomo już, że bydgoski Sylwester odbędzie się na Starym Rynku. Koncerty rozpoczną się o godz. 22.00, a dla mieszkańców zaśpiewa m.in Urszula.
Urszula zaśpiewa dla bydgoszczan w Sylwestra

Autor: archiwum

Oprócz Urszuli na scenie pojawią się: zespół coverowy Nalepa Gra Nalepę oraz Ewa Kryza z zespołem. Zaprezentuje się również Rewia Taneczna „Rising Stars Revue”. O północy odbędzie się tradycyjnie kilkuminutowy pokaz sztucznych ogni.

Urszula, w dzieciństwie uczyła się gry na fortepianie i akordeonie. Ukończyła VIII Liceum Ogólnokształcące im. Zofii Nałkowskiej w Lublinie. Uczęszczała także na zajęcia w lubelskim Studium Piosenki. W roku 1977 jako amatorka uczestniczyła w eliminacjach do Festiwalu Piosenki Radzieckiej w Zielonej Górze. Piosenką "Kopciuszek" wyśpiewała główną nagrodę – Złoty Samowar.

Zespół Nalepa Band powstał w listopadzie 2008 roku w Pile z inicjatywy Mirosława Nalepy. Zespół wykonuje obok swoich kompozycji, piosenki Tadeusza Nalepy.

Rewia Taneczna “Rising Stars Revue” została stworzona w 2001 roku przez tancerza i choreografa Konrada Bikowskiego. Rewia prezentuje widowiskowe show: spektakle rewiowe, spektakle taneczno-muzyczne z udziałem Bandu, spektakle plenerowe, tematyczne pokazy taneczne, warsztaty integracyjne, naukę tańca, atrakcje takie jak: fire show, LED show, pokazy akrobatyczne, taniec w kielichu, tancerka wyskakująca z tortu, mimowie, szczudlarze itd.

Ewa Kryza o sobie: Występuję na scenach w całym kraju. Mam na koncie już ponad 200 koncertów. Występowałam przed Kasą, Korą, Rudim Schubertem, śpiewałam w większych miastach takich jak Sopot, Kołobrzeg, Mielno, Mrągowo, Piła, Bydgoszcz, Gniezno, Konin, Bierutów... Co roku biorę udział w Wielkiej Orkiestrze Świątecznej Pomocy oraz w imprezach charytatywnych. W 2010 r. zostałam zaproszona do udziału w programie TVP2 "Szansa na sukces" z repertuarem Zbigniewa Wodeckiego. W roku 2011 rozpoczęłam nagrania nowego materiału muzycznego.  30.09.2012 r. nakręcony został teledysk do utworu "Wymyśliłam Nas" .


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
zachmurzenie umiarkowane

Temperatura: 0°CMiasto: Bydgoszcz

Ciśnienie: 1020 hPa
Wiatr: 4 km/h

STARY RYNEK

ReklamaCentrum Doskonalenia Umiejętności Egzaminacyjnych
ReklamaBydgoszcz na YouTube - Oficjalnie!
Reklama
Reklama
NAPISZ DO NAS

Jeśli masz interesujący temat, który możemy poruszyć lub byłeś(aś) świadkiem ważnego zdarzenia - napisz do nas.

Reklama