Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama Holistyczne Karmy dla zwierząt

Zakończyła się akcja "Trzeźwy kierujący" na bydgoskich drogach

Policjanci z bydgoskiego Wydziału Ruchu Drogowego skontrolowali 764 kierujących. Wszystko w ramach przeprowadzonej wczoraj (08.04.2019) akcji „Trzeźwy kierujący”. Działania te mają na celu wyeliminowanie pijanych kierujących. Wśród badanych znalazło się czterech nieodpowiedzialnych kierujących.
Zakończyła się akcja "Trzeźwy kierujący" na bydgoskich drogach
Badanie

Wczoraj (08.04.2019) wczesnym rankiem oraz wczesnym wieczorem policjanci z bydgoskiej „drogówki” przeprowadzili działania pn. „Trzeźwy kierujący”. Działania te były elementem prewencyjnej akcji na drogach całego województwa. Funkcjonariusze dokonywali kontroli pojazdów na terenie miasta i powiatu bydgoskiego.

W trakcie kilkugodzinnych działań policjanci skontrolowali  łącznie 764 kierowców. Niestety wśród badanych było czterech kierowców, którzy zdecydowali się po alkoholu wsiąść za kierownicę pojazdu. Mundurowi zatrzymali cztery prawa jazdy i trzy dowody rejestracyjne od pojazdów.

Bydgoscy policjanci apelują do kierowców o rozwagę i zachowanie zdrowego rozsądku- w żadnym wypadku nie wsiadajmy za kierownicę po wypiciu alkoholu.


Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
bezchmurnie

Temperatura: 7°CMiasto: Bydgoszcz

Ciśnienie: 1022 hPa
Wiatr: 4 km/h

STARY RYNEK

ReklamaCoś na ząb!
NAPISZ DO NAS

Jeśli masz interesujący temat, który możemy poruszyć lub byłeś(aś) świadkiem ważnego zdarzenia - napisz do nas.

Reklama
Reklama
Reklama