Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Weź udział w wyborach do Rady Osiedla Błonie

W dniach 4 lutego i 11 lutego 2019 roku odbędą się zebrania sprawozdawczo – wyborcze, podczas których mieszkańcy dokonają wyboru 15 członków Rady Osiedla Błonie na kadencję 2019-2023.
Weź udział w wyborach do Rady Osiedla Błonie
Wybory

W dniu 4 lutego 2019 roku o godz. 17:00 w Szkole Podstawowej nr 62 przy ul. Stawowej 53 odbędą się wybory 11 członków Rady Osiedla Błonie w rejonie wyborczym nr 1.

Rejon wyborczy nr 1 obejmuje następujące ulice:

Antoniego Madalińskiego od nr 2 do nr 8, Gen. Amilkara Kosińskiego od nr 1 do nr 5  i od nr 2 do nr 4, Gustawa Morcinka, Jana Brzozogłowego od nr 1 do nr 3 i od nr 2 do nr 6, Jana Ostroroga, Janusza Korczaka, Konstantego Ildefonsa Gałczyńskiego,  ks. Józefa Schulza, Lotników nr 1, Ludwika Waryńskiego od nr 51 do końca i od nr 10 do końca, Marcina Kasprzaka, Marcina Orłowity od nr 1 do nr 5 i od nr 2 do nr 2 A, Michała Drzymały, Romana Dmowskiego, Słupskich od nr 1 do nr 3 i od nr 2 do nr 4, Stawowa od nr 1A do końca i od nr 2 do końca, Stefana Okrzei, Szubińska od nr 2 do końca, Władysława IV od nr 1 do nr 5 A, Władysława Broniewskiego.

W dniu 11 lutego 2019 roku o godz. 17:00 w Szkole Podstawowej nr 48 przy  ul. Ludwika Waryńskiego 1 odbędą się wybory 4 członków Rady Osiedla Błonie  w rejonie wyborczym nr 2.                                         

Rejon wyborczy nr 2 obejmuje następujące ulice:

11 Dywizjonu Artylerii Konnej, 16 Pułku Ułanów Wlkp. nr 1 i od nr 2 do nr 8, Eugeniusza Połtyna, Koszarowa, Ludwika Waryńskiego od  nr 1 do nr 49 i od nr 2 do nr 8, Na Wzgórzu,  Romana Abrahama, Seminaryjna, Szwoleżerów, Ułańska od nr 29 do końca  i od nr 26 do końca, Wysoka.

W zebraniach  sprawozdawczo – wyborczych z prawem głosowania mogą uczestniczyć tylko osoby pełnoletnie, stale zamieszkałe w  rejonie wyborczym.

Zarząd Osiedla Błonie - organizator zebrań,  prosi o zabranie dowodów tożsamości.

 


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

bezchmurnie

Temperatura: 27°C Miasto: Bydgoszcz

Ciśnienie: 1018 hPa
Wiatr: 11 km/h

STARY RYNEK

ReklamaBydgoszcz na YouTube - Oficjalnie!
ReklamaBydgoszcz na YouTube - Oficjalnie!
Reklama
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: AnatomTreść komentarza: Wynik mało szokujący uwzględniając fakt, iż sam profesor Szpinda był przewodniczącym Jury części praktycznej konkursu. Odpowiedzi uczestników z innych uczelni były zerowane za np. postawienie przecinka przed określeniem strony struktury. Nie będę komentował doniesień o podyktowaniu struktur studentom chwilę przed rozpoczęciem konkursu. Skandale są dla profesora Szpindy nieobce.Data dodania komentarza: 29.05.2025, 15:52Źródło komentarza: Rektor Politechniki Bydgoskiej uhonorował zwycięzców Scapula Aurea 2025Autor komentarza: KrzysiekTreść komentarza: Super, chciałem zobaczyć ringa na żywo - mam nadzieje, że mają.Data dodania komentarza: 26.05.2025, 13:47Źródło komentarza: Wyspa Samsung Brandstore w Bydgoszczy otwarta!Autor komentarza: ala987Treść komentarza: świetny artykuł :)Data dodania komentarza: 26.05.2025, 12:29Źródło komentarza: Spotkanie z Wiktorem Przyjemskim w bydgoskim centrum handlowymAutor komentarza: MamaTreść komentarza: Mam nadzieję, że parking nie będzie płatny i klientów przyciągnie z Arkad, gdzie nowe zasady zniechęcają do korzystania.Data dodania komentarza: 14.05.2025, 19:30Źródło komentarza: Wystartowała budowa największego parku handlowego w BydgoszczyAutor komentarza: MarcinTreść komentarza: Pragnę zauważyć, że nie jest to portal bydgoszcz.plData dodania komentarza: 5.05.2025, 13:59Źródło komentarza: ALSTAL Grupa Budowlana ponownie sponsorem toruńskiego żużlaAutor komentarza: info z BydgoszczyTreść komentarza: Mała prośba: Skoro jest to portal BYDGOSZCZ.pl, to prosilibyśmy o nie uraczanie nas bieda-informacyjkami z Magagrajdołu Toruniewo, OK? Już starczy tego, że toruńskie pasożyty na B-szczy zyskały to, co dokładnie straciła na ich rzecz B-szcz, w tym także sport. Należy oderwać rydzykowych pasożytów id bydgoskiego cycka, bo nas tylko doją bez końca, a B-szcz bez końca traci!! My Całbeckowa DO NICZEGO NIE POTRZEBUJEMY, a że tamtejsze pasożyty i ich grajdoł nie byłby tym, czym jest dzisiaj bez okradania B-szczy, to należy z tym wreszcie SKOŃCZYĆ!!!Data dodania komentarza: 20.04.2025, 16:46Źródło komentarza: ALSTAL Grupa Budowlana ponownie sponsorem toruńskiego żużla
Reklama
NAPISZ DO NAS

Jeśli masz interesujący temat, który możemy poruszyć lub byłeś(aś) świadkiem ważnego zdarzenia - napisz do nas.

Reklama