Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Mateusz Socha czyli "Król piaskownicy" w Bydgoszczy

Pomimo niespełna trzyletniej obecności na polskiej scenie stand-upu Mateusz Socha cieszy się ogromną popularnością. Jego najnowszy program, przygotowany na sezon 2019, będzie można usłyszeć w Bydgoszczy, tuż przed Walentynkami i Tłustym Czwartkiem.
Mateusz Socha czyli "Król piaskownicy" w Bydgoszczy
Mateusz Socha przyjeżdża do Bydgoszczy

Środa, 6. lutego w bydgoskim El Jazzie odbędzie się występ charyzmatycznego, zarażającego uśmiechem Mateusza Sochy. Będzie to pierwszy występ Mateusza w naszym mieście, ale budzi on już teraz bardzo duże zainteresowanie. Premiera nowego, wysoce energetycznego programu stawia przed nami trudne pytanie.

To historia buduje żart, czy żart jest sposobem opowiedzenia historii? Trudno znaleźć na nie odpowiedź, ale jedno jest pewne - słucha się tego z zapartym tchem i wypiekami na twarzy. Mateusz jest człowiekiem, który wyspecjalizował się w tworzeniu wielu wątkowych historii, podzielonych licznymi, coraz głębszymi dygresjami. Nie bójcie się, że się w nich zgubicie! Mateusz z łatwością przeprowadzi Was przez te opowieści, a pomoże mu w tym jeszcze jedna, charyzmatyczna osoba.

Grudziądzki standuper, którego występ zobaczyć będzie można tuż przed Mateuszem. Nie kto inny jak Tomasz Kwiatkowski! Mateusz, który na swoim koncie ma wygrane wielu festiwali, takich jak Festiwal Komedii "Szpak", Ludzik One-Man Show, czy też Antrakt Stand-up Festiwal, o swoim programie mówi niewiele- "Przeprowadzam widzów przez swoje dzieciństwo i opisuję najbliższych ludzi ze swojego otoczenia. Wszystko to przeplatane jest zabawnymi komentarzami. Po więcej informacji zapraszam na widownie.".


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

zachmurzenie umiarkowane

Temperatura: -1°C Miasto: Bydgoszcz

Ciśnienie: 1033 hPa
Wiatr: 20 km/h

STARY RYNEK

ReklamaCertyfikat SSL od 9 zł/rok!
ReklamaBydgoszcz na YouTube - Oficjalnie!
Reklama
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: MerylTreść komentarza: Fajna fotka to WTCData dodania komentarza: 19.12.2025, 22:02Źródło komentarza: "Ameryka Trumpa jednak pięknieje". Krótka refleksja trenera sportów walki Ryszarda PujszoAutor komentarza: gagaTreść komentarza: Tego jeszcze nie było , cudownie. Bydgoszczanka. Jest przepięknie.Data dodania komentarza: 18.12.2025, 20:25Źródło komentarza: Bydgoski Jarmark Świąteczny otwiera się dziś — program otwarcia i atrakcje na Starym RynkuAutor komentarza: gagaTreść komentarza: Siedzę w domu, emerytka, ale dzisiaj musiałam przejść Stary Rynek. Jest cudowny, nareszcie coś innego, ten wspaniały wiatrak a w nim postaci, które wszyscy znają. Cudowneeeeeeeeeeeeee>Data dodania komentarza: 18.12.2025, 20:17Źródło komentarza: Bydgoski Jarmark Świąteczny otwiera się dziś — program otwarcia i atrakcje na Starym RynkuAutor komentarza: Brian A.Treść komentarza: W Chicago tez jest lepiej, ale duzo trudniej robic porządek.Data dodania komentarza: 17.12.2025, 22:22Źródło komentarza: "Ameryka Trumpa jednak pięknieje". Krótka refleksja trenera sportów walki Ryszarda PujszoAutor komentarza: KRTreść komentarza: Odświeżające jest czytanie refleksji ugruntowanych w rozmowach z prawdziwymi ludźmiData dodania komentarza: 17.12.2025, 21:02Źródło komentarza: "Ameryka Trumpa jednak pięknieje". Krótka refleksja trenera sportów walki Ryszarda PujszoAutor komentarza: KaroleskiTreść komentarza: Super artykuł !🥳😁 WSG!!Data dodania komentarza: 17.12.2025, 20:06Źródło komentarza: "Ameryka Trumpa jednak pięknieje". Krótka refleksja trenera sportów walki Ryszarda Pujszo
Reklama
Reklama
NAPISZ DO NAS

Jeśli masz interesujący temat, który możemy poruszyć lub byłeś(aś) świadkiem ważnego zdarzenia - napisz do nas.

Reklama