Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
poniedziałek, 16 czerwca 2025 10:16
Reklama

Miłośnicy bilarda powalczą o zwycięstwo na największym turnieju w regionie

Klub Sportowy „Bilard-Sport-Bydgoszcz” organizuje największy w tym roku w regionie turniej bilardowy. W niedzielę 30 grudnia na 8 stołach w klubie bilardowym MAXIMUS blisko 50 zawodników rywalizować będzie o puchary i czeki.
Miłośnicy bilarda powalczą o zwycięstwo na największym turnieju w regionie
MAXIMUS 9-BALL OPEN

Tradycyjnie w pierwszą wolną niedzielę po Świętach Bożego Narodzenia najlepsi polscy bilardziści przyjeżdżają do klubu bilardowego MAXIMUS. Bydgoskie zawody to idealna okazja, aby w rodzinnej atmosferze podsumować sezon sportowy 2018 a wysoka pula nagród przyciągnęła w latach ubiegłych wielu utytułowanych polskich zawodników z Bilardowej Ekstraklasy, mistrzów Europy i kraju.

Z kolei dla lokalnych graczy z drugoligowych drużyn oraz niezrzeszonych amatorów bydgoskie zawody to idealna okazja, aby na własnym podwórku zmierzyć się z najlepszymi. To wszystko sprawia, że Turniej Świąteczny w bydgoskim klubie MAXIMUS na stałe wpisał się do kalendarza sportowego bilardzistów z północnej Polski. W grudniu tego roku odbędzie się VIII edycja a pula nagród wynosi ponad 2000 złotych. Zapisy na turniej wystartowały w ubiegłym tygodniu.

Zainteresowanie przerosło najśmielsze oczekiwania Organizatora – wystarczyło 6 dni, aby w pełni zapełnić 48 miejsc na liście startowej. Wśród uczestników, oprócz licznej reprezentacji graczy z Klubu Sportowego Bilard-Sport Bydgoszcz, znajdują się bilardziści z Warszawy, Poznania, Trójmiasta, Tczewa, Rokietnicy, Kołobrzegu, Białegostoku, Torunia oraz Żnina.

Lista startowa: https://turniej-swiateczny-9-ball-open.evenea.pl/strona/?ESID=6691 Jako ostatni zarejestrował się Mistrz Polski Amatorów z 2013 - Kacper Konkel.

W turnieju zmierzy się m.in. z tegorocznym mistrzem (Sebastian Szymkowski – 147 Break Warszawa) i vice mistrzem (Igor Luliński – Maximus BSB Bydgoszcz) oraz ubiegłorocznym zwycięzcą MPA (Andrzej Guzanowski – Elida Białystok). Na liście startowej znaleźli się również m.in. były Mistrz Świata Juniorów – Daniel Macioł (Konsalnet Warszawa) oraz II v-ce Mistrz Świata Juniorów - Kamil Sząszor (Arkadia Tczew). W zawodach nie zabraknie też utytułowanych Old Boys'ów – zapisał się Mistrz Polski 40+ z 2017 roku Bartosz Czapski (Maximus BSB Bydgoszcz) oraz tegoroczny Mistrz Polski 50+ Ireneusz Cioch (Maximus BSB Bydgoszcz).

Więcej informacji: https://turniej-swiateczny-9-ball-open.evenea.pl/

https://www.facebook.com/events/705233656517956/



Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

zachmurzenie małe

Temperatura: 18°C Miasto: Bydgoszcz

Ciśnienie: 1015 hPa
Wiatr: 22 km/h

STARY RYNEK

ReklamaBydgoszcz na YouTube - Oficjalnie!
ReklamaBydgoszcz na YouTube - Oficjalnie!
Reklama
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: AnatomTreść komentarza: Wynik mało szokujący uwzględniając fakt, iż sam profesor Szpinda był przewodniczącym Jury części praktycznej konkursu. Odpowiedzi uczestników z innych uczelni były zerowane za np. postawienie przecinka przed określeniem strony struktury. Nie będę komentował doniesień o podyktowaniu struktur studentom chwilę przed rozpoczęciem konkursu. Skandale są dla profesora Szpindy nieobce.Data dodania komentarza: 29.05.2025, 15:52Źródło komentarza: Rektor Politechniki Bydgoskiej uhonorował zwycięzców Scapula Aurea 2025Autor komentarza: KrzysiekTreść komentarza: Super, chciałem zobaczyć ringa na żywo - mam nadzieje, że mają.Data dodania komentarza: 26.05.2025, 13:47Źródło komentarza: Wyspa Samsung Brandstore w Bydgoszczy otwarta!Autor komentarza: ala987Treść komentarza: świetny artykuł :)Data dodania komentarza: 26.05.2025, 12:29Źródło komentarza: Spotkanie z Wiktorem Przyjemskim w bydgoskim centrum handlowymAutor komentarza: MamaTreść komentarza: Mam nadzieję, że parking nie będzie płatny i klientów przyciągnie z Arkad, gdzie nowe zasady zniechęcają do korzystania.Data dodania komentarza: 14.05.2025, 19:30Źródło komentarza: Wystartowała budowa największego parku handlowego w BydgoszczyAutor komentarza: MarcinTreść komentarza: Pragnę zauważyć, że nie jest to portal bydgoszcz.plData dodania komentarza: 5.05.2025, 13:59Źródło komentarza: ALSTAL Grupa Budowlana ponownie sponsorem toruńskiego żużlaAutor komentarza: info z BydgoszczyTreść komentarza: Mała prośba: Skoro jest to portal BYDGOSZCZ.pl, to prosilibyśmy o nie uraczanie nas bieda-informacyjkami z Magagrajdołu Toruniewo, OK? Już starczy tego, że toruńskie pasożyty na B-szczy zyskały to, co dokładnie straciła na ich rzecz B-szcz, w tym także sport. Należy oderwać rydzykowych pasożytów id bydgoskiego cycka, bo nas tylko doją bez końca, a B-szcz bez końca traci!! My Całbeckowa DO NICZEGO NIE POTRZEBUJEMY, a że tamtejsze pasożyty i ich grajdoł nie byłby tym, czym jest dzisiaj bez okradania B-szczy, to należy z tym wreszcie SKOŃCZYĆ!!!Data dodania komentarza: 20.04.2025, 16:46Źródło komentarza: ALSTAL Grupa Budowlana ponownie sponsorem toruńskiego żużla
Reklama
NAPISZ DO NAS

Jeśli masz interesujący temat, który możemy poruszyć lub byłeś(aś) świadkiem ważnego zdarzenia - napisz do nas.

Reklama