Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

O nowej technologii i komunikacji podczas konferencji "Emerging Cities. Future 2to5" w Bydgoszczy

Future 2to5 to cykl wydarzeń, podczas których omawiane są konkretne kierunki rozwoju, istniejące możliwości technologiczne i zmiany czekające szeroko rozumiany rynek nieruchomości w perspektywie najbliższych 2 do 5 lat. Bydgoska Agencja Rozwoju Regionalnego zaprasza na konferencję, podczas której uczestnicy dzięki szerokiemu spojrzeniu przez pryzmat nie tylko technologii, ale także kreatywności, edukacji i komunikacji, będą mieli szansę zajrzeć w realną przyszłość rynku.
O nowej technologii i komunikacji podczas konferencji  "Emerging Cities. Future 2to5" w Bydgoszczy
„Emerging Cities. Future 2to5”

Konsekwentnie realizowana strategia rozwoju Bydgoszczy, wsparcie inwestorów zapewniane przez Bydgoską Agencję Rozwoju Regionalnego i władze lokalne, korzystne położenie na przecięciu ważnych dróg krajowych i kolejowych, łączących Warszawę, Poznań i Trójmiasto oraz międzynarodowy port lotniczy, dostępność terenów pod inwestycje, szybko rozwijający się rynek biurowy i wysoka jakość tzw. kapitału ludzkiego to główne atuty naszego miasta.

Jest dobrze, ale czy to wystarczy, by utrzymać wysoki poziom wzrostu? Jak skutecznie realizować potrzeby inwestorów, by utrzymać pozycję jednej z najważniejszych lokalizacji dla sektora nowoczesnych usług biznesowych w Polsce. Jak umacniać pozycję regionu na mapie inwestycji logistyczno – produkcyjnych? Megatrendy, takie jak zmieniające się oczekiwania klientów, silna konkurencyjność, wpływ nowych technologii, przeobrażenia na rynku pracy oraz wykorzystywanie pomysłów zaczerpniętych z innych branż, wpływają na nieustanną transformację biznesowej rzeczywistości. PRZEMYSŁ 4.0, SZTUCZNA INTELIGENCJA, BIG DATA, ROBOTYZACJA I AUTOMATYZACJA MAJĄ WPŁYW NA ZMIANY nie tylko w PRODUKCJI ale także na MOBILNOŚĆ I KOMUNIKACJĘ Z PRACOWNIKIEM. Zapraszamy do dyskusji, o tym w jaki sposób dostępne technologie i zasoby mogę być ze sobą łączone, aby zbudować zupełnie nowe rozwiązania na rynku zapewniające przewagę konkurencyjną?

Termin:

17 października 2018 r.

Hotel Słoneczny Młyn przy ul. Jagiellońskiej 96.

godz. 12.30-16.30

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny.

Program konferencji oraz więcej informacji nahttp://bluevine.pl/konferencja/future-2-to-5-emerging-cities-bydgoszcz-2018/



Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

POGODA
STARY RYNEK

Reklama
Reklama Finał letniej akademii recyklingu
Reklama Zobacz dane na żywo!
Reklama
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: Czesław Jasiński Treść komentarza: W latach 1964-72 uczęszczałem do SP nr6 przy Poniatowskiego, więc dwa razy dziennie przechodziłem obok tego budynku. Na pewno pod koniec lat 60 XXw był on remontowany, a na pewno jego elewacja. Po lewej stronie gmachu był park aż do Poniatowskiego, teraz to teren policji. Gmach po remoncie w XXI w wygląda imponująco. Pozdrawiam. Czesław Jasiński Data dodania komentarza: 21.08.2026, 17:58 Źródło komentarza: Zabytkowy budynek przy Chodkiewicza przejdzie modernizację Autor komentarza: Czesław Treść komentarza: Dzień dobry. W latach 1964-72 chodziłem do SP nr 6 przy Poniatowskiego. Codziennie więc dwa razy przechodziłem koło tego budynku. Od lewej strony gmach sąsiadował z parkiem, aż do Poniatowskiego. Pamiętam, że pod koniec lat 60 XX budynek, a na pewno jego elewacja była remontowana. Teraz po remoncie w XXI w budynek wygląda imponująco. Pozdrawiam serdecznie. Czesław K. Jasiński Data dodania komentarza: 21.08.2026, 17:51 Źródło komentarza: Zabytkowy budynek przy Chodkiewicza przejdzie modernizację Autor komentarza: Lechu Treść komentarza: Następny bałwan podsunięty modernistycznym gojom przez zydow Data dodania komentarza: 16.08.2026, 17:16 Źródło komentarza: Wielki pomnik Matki Bożej Miłosiernej poświęcono we wsi Konotopie Autor komentarza: Slawomir Treść komentarza: Przy tak dużej konkurencji, to wielki sukces Artura. Gratulacje ! Data dodania komentarza: 1.08.2026, 09:08 Źródło komentarza: Sporty Walki: Dwa medale za oceanem Autor komentarza: Bral Treść komentarza: A w Kirgistanie to co za Mistrzostwa Swiata? Data dodania komentarza: 30.07.2026, 13:50 Źródło komentarza: Sporty Walki: Dwa medale za oceanem Autor komentarza: Wojtek Treść komentarza: Gratulacje !! Data dodania komentarza: 29.07.2026, 19:01 Źródło komentarza: Sporty Walki: Dwa medale za oceanem
NAPISZ DO NAS

Jeśli masz interesujący temat, który możemy poruszyć lub byłeś(aś) świadkiem ważnego zdarzenia - napisz do nas.

Reklama