Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Halo Bydgoszcz! "Akcja Wybory"

Aktywiści i aktywistki Akcji Demokracji organizują spotkania przed wyborami samorządowymi w całej Polsce. Ich celem jest wypracowanie lokalnych postulatów, których mieszkańcy i mieszkanki poszczególnych miast będzie domagać się od osób kandydujących w wyborach samorządowych.
Halo Bydgoszcz! "Akcja Wybory"

Autor: Akcja Demokracja

„Tworzymy wyjątkową okazję, aby podczas spotkania, wraz z innymi zaangażowanymi mieszkańcami i mieszkankami Twojego miasta, przedyskutować i stworzyć postulaty, których realizacji będziemy później domagać się od lokalnych kandydatów i kandydatek do rady miasta i na stanowisko prezydenta miasta.” - czytamy w zaproszeniu rozesłanym do mieszkanek i mieszkańców dziewięciu miejscowości.

Jeśli ważne są dla Ciebie sprawy Bydgoszczy, to możesz już w sobotę 22 września wraz z innymi zaangażowanymi mieszkańcami i mieszkankami Twojego miasta oraz z Zespołem Akcji Demokracji stworzyć listę spraw i postulatów, których realizacji będziemy domagać się od kandydatów i kandydatek do rady miasta i na stanowisko prezydenta/prezydentki Bydgoszczy.

Lokalne wybory to szansa, by głośno wybrzmiał głos mieszkańców, którym zależy na przyszłości Bydgoszczy. Nie chcemy debaty wyborczej wokół politycznych przepychanek kandydatów jednej i drugiej strony. Chcemy, by odpowiadała na realne potrzeby i oczekiwania mieszkańców i mieszkanek bydgoszczy. Dlatego to im oddamy podczas spotkania głos – nie kandydatom startującym w wyborach.

Zapraszamy wszystkich, którym leży na sercu przyszłość Bydgoszczy i którzy wierzą w siłę wspólnego działania na rzecz dobra miasta, na spotkanie 22 września, o godz. 14:00, w Hotelu Słoneczny Młyn (Ul. Jagiellońska 96) na którym stworzymy listę postulatów mieszkańców dla kandydujących do władzy w mieście. Takie przedwyborcze spotkanie to dobra okazja, by spotkać się w gronie osób, które podzielają nasze wartości takie jak: demokracja i społeczna solidarność, prawa człowieka i ochrona środowiska. Poznajmy się i razem ruszmy do działania!


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

POGODA
STARY RYNEK

Reklama
ReklamaSprawdź jak to działa
ReklamaZobacz dane na żywo!
Reklama
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: nikiTreść komentarza: Nie, nie wraca Współczesna. Skoro nie będzie tam księgarni to pojawia się tylko stara nazwa.Data dodania komentarza: 12.05.2026, 19:17Źródło komentarza: "Współczesna" wraca na Gdańską 5. Mózg Foundation otworzy w centrum Bydgoszczy nową przestrzeń kultury i spotkańAutor komentarza: JacekTreść komentarza: Tory kolejowe za oknem? Co z hałasem?Data dodania komentarza: 8.05.2026, 19:50Źródło komentarza: BTBS szykuje kolejną inwestycję na Okolu. Trwają prace przy Grunwaldzkiej 72-78Autor komentarza: MaciejTreść komentarza: Kiedy wracam z pracy po 22.00 widzę, że pod arkadami budynku Savoy przy ul. Gdańskiej wysadzany jest człowiek na wózku inwalidzkim. Sytuacja jest tragiczna bo chyba pozostaje tam sam. Widzę, że jest tej nocy 6.05.2026. Może instytucja medyczna pomoże w tej sytuacji bo psy kierowane są do klinik a tu idzie o człowieka.Data dodania komentarza: 6.05.2026, 23:19Źródło komentarza: Zapowiedź: Długowieczność kobiet. Proste nawyki, wielkie efekty. Łukasz SobkowiakAutor komentarza: VinTreść komentarza: We wrzesniu maja byc w Albanii AME w judo i wszystkich dyscyplinach. Ktos jedzie od nas ?Data dodania komentarza: 31.03.2026, 11:41Źródło komentarza: Akademickie Mistrzostwa Polski w Judo 2026: Politechnika Białostocka gospodarzem zawodów 21–22 marcaAutor komentarza: AleksanderTreść komentarza: W tym roku też było pełno "najemników" - ale w zeszłym roku w Warszawie na Mistrzostwach Europy też było dużo cudzoziemców - przybyszów, reprezentujących nie tylko polskie ale inne uczelnie z Europy. Teraz to norma i trzeba sie do niej dostosować. Wynik zalezy od Rektorów uczelni.Data dodania komentarza: 27.03.2026, 08:24Źródło komentarza: Akademickie Mistrzostwa Polski w Judo 2026: Politechnika Białostocka gospodarzem zawodów 21–22 marcaAutor komentarza: GrzegorzTreść komentarza: Jak sie popatrzy na listy walk z kilku ostatnich lat to wszyscy korzystaja z "Soldiers of fortune" więc nie w tym jest problem. Chodzi by tych ludzi przyciągac na nasze uczelnie z Bydgoszczy, wtedy jedni będą odchodzić inni przychodzić - jak dotąd. Wychowanie medalistów od młodzika to nie rola dla trenerów akademickich.Data dodania komentarza: 26.03.2026, 14:22Źródło komentarza: Akademickie Mistrzostwa Polski w Judo 2026: Politechnika Białostocka gospodarzem zawodów 21–22 marca
NAPISZ DO NAS

Jeśli masz interesujący temat, który możemy poruszyć lub byłeś(aś) świadkiem ważnego zdarzenia - napisz do nas.

Reklama