Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Bydgoszczanie pożegnali lato w Myślęcinku

Festiwal food trucków, ponad 40 stoisk z warsztatami, poradami, akcesoriami dla pań, program rozrywkowy Roberta Rozmusa, a na deser koncert Juli i zespołu Afromental. Tak bydgoszczanie pożegnali lato na polanie Różopole w minioną niedzielę, 26 sierpnia.
Bydgoszczanie pożegnali lato w Myślęcinku
JULA

Autor: KB

Podczas imprezy można było zapoznać się z ofertą, a także skorzystać z propozycji wielu organizacji pozarządowych wspierających i zachęcających panie do szerszego udziału w życiu społecznym i zawodowym. Tak jak i w poprzednich edycjach, pojawiły  się stoiska tematyczne związane ze zdrowiem, urodą, rodziną czy domem.

Wszystkie porady (m.in.: ZUS, PIP, NFZ, BORPA, Kujawsko-Pomorski Ośrodek Adopcyjny), jak i warsztaty, odbywały się bezpłatnie.

Dużym zainteresowaniem cieszył się koncert JULI oraz zespołu AFROMENTAL.

Powiązane galerie zdjęć:


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

zachmurzenie umiarkowane

Temperatura: 6°C Miasto: Bydgoszcz

Ciśnienie: 1024 hPa
Wiatr: 19 km/h

STARY RYNEK

ReklamaBydgoszcz na YouTube - Oficjalnie!
ReklamaBydgoszcz na YouTube - Oficjalnie!
Reklama
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: MarkTreść komentarza: Dobre stanowisko !!!! Toruń byl zawsze zakompleksiony. Od grudnia 1939Data dodania komentarza: 11.12.2025, 13:37Źródło komentarza: List otwarty Prezydenta Bydgoszczy Rafała Bruskiego do marszałka województwaAutor komentarza: Beren62Treść komentarza: Autorze... Jest BYDGOSKI ZAWISZA...Data dodania komentarza: 10.12.2025, 09:48Źródło komentarza: W Kujawsko-Pomorskiem bije serce lekkiej atletykiAutor komentarza: JprdlTreść komentarza: Pewnie zaskoczę autorów tekstu: Zawisza to był rycerz, mężczyzna, więc "w kompleksie BYDGOSKIEGO Zawiszy".Data dodania komentarza: 10.12.2025, 09:10Źródło komentarza: W Kujawsko-Pomorskiem bije serce lekkiej atletykiAutor komentarza: Anna NTreść komentarza: Zapraszamy! :) https://www.facebook.com/events/1908209626739337Data dodania komentarza: 8.12.2025, 17:26Źródło komentarza: Świąteczny Dzień Rodziny z ChSD Bydgoszcz - wspólne popołudnie dla całych rodzin [PATRONAT]Autor komentarza: EwaTreść komentarza: Wrzućcie go na wykrywacz kłamstwData dodania komentarza: 3.12.2025, 20:41Źródło komentarza: Komendant OSP uratował mężczyznę z płonącej altany w BydgoszczyAutor komentarza: LudekTreść komentarza: Szkoda, że taka osobowość jak Krzysztof i prowadzona przez niego działalność nie jest wpierana przez władze lokalne. A wręcz celowe utrudnianie i rzucanie kłód pod nogi. Bardzo przykre. Znam Krzysztofa i wiem że nikogo w potrzebie nie zostawi. Skąd taka wrogość lokalna wobec niego nie wiem.Data dodania komentarza: 2.12.2025, 20:43Źródło komentarza: Komendant OSP uratował mężczyznę z płonącej altany w Bydgoszczy
Reklama
Reklama
NAPISZ DO NAS

Jeśli masz interesujący temat, który możemy poruszyć lub byłeś(aś) świadkiem ważnego zdarzenia - napisz do nas.

Reklama