Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Poszukiwany 66-latek z Bydgoszczy. Widziałeś? Daj znać! [Poszukiwania zakończone]

Policjanci z Błonia prowadzą poszukiwania 66-latka, który wczoraj (23.07.2018) wyjechał z domu rowerem typu miejskiego (holenderskiego, koloru kremowego, koszyk na bidon, licznik na kierownicy) nie informując nikogo, gdzie się udaje.
Poszukiwany 66-latek z Bydgoszczy. Widziałeś? Daj znać! [Poszukiwania zakończone]

Autor zdjęcia: KWP Bydgoszcz

Policjanci z Błonia odwołują poszukiwania 66-latka, który odnaleziony został dzisiaj (25.07.18) rano. Po konsultacji lekarskiej mężczyzna trafił pod opiekę rodziny.

Do chwili obecnej nie nawiązał kontaktu z rodziną. Funkcjonariusze w tej sprawie ustalają świadków mogących się przyczynić do odnalezienia mężczyzny.

Wczoraj (23.07.2018) Komisariat Policji Bydgoszcz-Błonie został powiadomiony przez rodzinę o zaginięciu:

WŁADYSŁAWA MORAWSKIEGO
s. Jana

lat 66.

Z informacji uzyskanej od rodziny zaginionego wynika, iż około godz. 15.00 w/w mężczyzna był widziany w miejscowości Kruszyn, gm. Sicienko, ul. Siewna, gdzie mieszkańca pytał o drogę prowadzącą do Bydgoszczy. Po wskazaniu mu jej udał się w kierunku przeciwnym, tj w kierunku Nakła N/Notecią i do chwili obecnej nie powrócił do miejsca zamieszkania.

RYSOPIS ZAGINIONEGO: szczupłej budowy ciała, wzrost ok. 185cm, bardzo opalony

UBIÓR: W dniu zaginięcia ubrany był w białą czapkę z daszkiem, niebieską koszulkę z kolorowym nadrukiem z przodu, granatowe krótkie spodenki, sandały jasnobrązowe, kurtkę koloru granatowergo z kapturem, pod nią biała koszula i granatowa kamizelka, spodnie ciemnoszare sztruksowe, półbuty czarne sznurowane.

Ktokolwiek zna miejsce jego pobytu, bądź jest w posiadaniu jakichkolwiek informacji mogących mieć związek z tą sprawą proszony jest o kontakt osobisty z funkcjonariuszami Komisariatu Policji Bydgoszcz-Błonie przy ul. Broniewskiego 12 lub telefoniczny pod nr tel. (052) 588-13-59 albo na numer alarmowy Policji 997, 112.


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
zachmurzenie umiarkowane

Temperatura: 16°CMiasto: Bydgoszcz

Ciśnienie: 1020 hPa
Wiatr: 32 km/h

STARY RYNEK

ReklamaNajszybszy hosting dla Twojego WordPressa
NAPISZ DO NAS

Jeśli masz interesujący temat, który możemy poruszyć lub byłeś(aś) świadkiem ważnego zdarzenia - napisz do nas.

Reklama
Reklama
Reklama