Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Zatrzymani pijani kierowcy na bydgoskich drogach. Przeprowadzono akcję "Trzeźwy kierujący"

Policjanci z bydgoskiego Wydziału Ruchu Drogowego skontrolowali 2269 kierujących. Wszystko w ramach przeprowadzonej dzisiaj (16.07.2018) akcji „Trzeźwy kierujący”. Działania te mają na celu wyeliminowanie pijanych kierujących. Wśród badanych znalazło się sześciu nieodpowiedzialnych kierujących.
Zatrzymani pijani kierowcy na bydgoskich drogach. Przeprowadzono akcję "Trzeźwy kierujący"
"Trzeźwy kierujący"

Dzisiaj (16.07.2018) wczesnym rankiem  policjanci z bydgoskiej „drogówki” przeprowadzili działania pn. „Trzeźwy kierujący”. Działania te były elementem prewencyjnej akcji na drogach całego województwa. Funkcjonariusze dokonywali kontroli pojazdów na terenie miasta i powiatu bydgoskiego.

W trakcie kilkugodzinnych działań policjanci skontrolowali  łącznie 2269 kierowców. Niestety wśród badanych było sześciu kierowców, którzy zdecydowali się po alkoholu wsiąść za kierownicę pojazdu. Mundurowi zatrzymali sześć praw jazdy i dwa dowody rejestracyjne od pojazdu.

Wakacje trwają w najlepsze. Bydgoscy policjanci apelują do kierowców o rozwagę. Niech letni wypoczynek nie przyćmi nam zdrowego rozsądku i w żadnym wypadku nie wsiadajmy za kierownicę po wypiciu alkoholu.


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
pochmurnie

Temperatura: 10°CMiasto: Bydgoszcz

Ciśnienie: 993 hPa
Wiatr: 35 km/h

STARY RYNEK

ReklamaCentrum Doskonalenia Umiejętności Egzaminacyjnych
NAPISZ DO NAS

Jeśli masz interesujący temat, który możemy poruszyć lub byłeś(aś) świadkiem ważnego zdarzenia - napisz do nas.

Reklama
Reklama
Reklama