Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Przebudowa węzła tramwajowego na Szarych Szeregów. Będą zmiany w komunikacji

Zmiany w trasach tramwajowych wprowadzone zostaną od 14 lipca.
Przebudowa węzła tramwajowego na Szarych Szeregów. Będą zmiany w komunikacji
Zmiany w komunikacji

ZDMiKP podaje, że od 14 lipca br. (sobota) wprowadzone zostaną niżej opisane zmiany w trasach linii tramwajowych. Zmiany zaistenieją w związku z rozpoczęciem przebudowy węzła tramwajowego na ul. Szarych Szeregów.

SZCZEGÓŁOWY OPIS ZMIAN:

Linia nr 2 Las Gdański – Babia Wieś
Linia nr 4 Bielawy – Babia Wieś
Linia nr 7 Łoskoń - Babia Wieś
Linia nr 8 Rycerska – Zajezdnia Tramwajowa
Linia nr 9 zostanie zawieszona
Za T7 Kapuściska – most Kazimierza Wielkiego (wzmocnienie linii nr 59 w godzinach szczytów przewozowych)
Za T8 Kapuściska – rondo Toruńskie.

Linie autobusowe komunikacji zastępczej "ZaT" i "ZaT2" zostaną zawieszone.

Bilety będą honorowane na poniższych zasadach:

1. Z linii nr 2 na liniach nr:

69, 89 od r. Toruńskiego do r. Kujawskiego,
64, 66, 80 od r. Jagiellonów do r. Kujawskiego,
86 od r. Jagiellonów do ul. Magnuszewskiej,
'ZaT8' od r. Toruńskiego do Kapuścisk.

2. Z linii nr 4 na liniach nr:

68 od r. Toruńskiego do pętli Glinki,
'ZaT8'od r. Toruńskiego do Kapuścisk.

3. Z linii nr 7 na liniach nr:

59, 'ZaT7' od Mostu Kazimierza Wielkiego do Kapuścisk,
'ZaT8' od r. Toruńskiego do Kapuścisk.

4. Z linii nr 8 na linii nr 'ZaT8' od r. Toruńskiego do Kapuścisk.

5. Zamiast zawieszonej linii nr 9 korzystać można z linii nr:

6 od Łęgnowa do r. Toruńskiego,
68 od r. Toruńskiego do ul. Magnuszewskiej,
69, 89 od r. Toruńskiego do r. Kujawskiego,
'ZaT8' od r. Toruńskiego do Kapuścisk.

I W ODWROTNYM KIERUNKU DLA KAŻDEGO WARIANTU

Rozkłady jazdy znajdują się w tym miejscu. Bardzo prosimy zwracać uwagę, aby w okresie wakacji korzystać z rubryki odjazdów wakacyjnych.



Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

POGODA
STARY RYNEK

Reklama
Reklama
Reklama Zobacz dane na żywo!
Reklama
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: Grzegorz Treść komentarza: A konkretnie? Data dodania komentarza: 10.06.2026, 13:40 Źródło komentarza: Komunikat Wojewody Kujawsko-Pomorskiego Autor komentarza: Student Treść komentarza: Ale bełkot Data dodania komentarza: 10.06.2026, 06:59 Źródło komentarza: Komunikat Wojewody Kujawsko-Pomorskiego Autor komentarza: <a href=“https://apartamentobrasil.com/“>kasia</a> Treść komentarza: Świetnie napisany artykuł, który bardzo dobrze przedstawia opisywany temat, to rzadkie!! Data dodania komentarza: 4.06.2026, 11:02 Źródło komentarza: Od środy obowiązek używania kasków przez młodych rowerzystów i kierujących e-hulajnogami Autor komentarza: Jaw4don Treść komentarza: Czyta się to jak jakiś bełkot o historię chodzi o jaką historię czego historie o smaki kogo smaków nic nie jest tutaj napisane normalny bełkot Data dodania komentarza: 30.05.2026, 20:29 Źródło komentarza: Fordon zaprasza na "Wiślane Wici". Historyczny piknik i rejsy po rzece już 30 maja Autor komentarza: Izabela Treść komentarza: Kobieto ogarnij się jak chcesz żeby dzieciar kąpał się w skażonej widzie z patologuą to może potem walczyć o życie. To jest najgłupszy pomysł. Tam jest piękny park do spacerów i obserwacji przyrody i ptaków drzew i roślin. Zniszczą ostatnie zielone miejsca w tym mieście. Mieszkam w pobliżu więc takich ptaków jak tam nie ma i już nie będzie. To jest unikatowe miejsce. Basen powinien być przy Astorii tak jak było kiedyś. Tam jest projekt bardzo interesujący i mądry na basen. Zapoznaj się a potem się wypowiadaj. Data dodania komentarza: 29.05.2026, 01:10 Źródło komentarza: W Bydgoszczy powstanie kąpielisko w Parku Centralnym. Budowa ruszy w 2026 roku Autor komentarza: Izabela Treść komentarza: Co za brzydactwo. Projektant powinien się wstydzić takie szkaradztwo. Co to ma być? To oszpeci nabrzeże. Nie jest potrzebne żadne kąpielisko w tym miejscu. Tam jest piękna przyroda i ptaki. Mieszkam w pobliżu i zbieranie się na noc ptaków to jest coś fascynującego. Rano wylatują to jest prawdziwe piękno. Data dodania komentarza: 29.05.2026, 01:03 Źródło komentarza: W Bydgoszczy powstanie kąpielisko w Parku Centralnym. Budowa ruszy w 2026 roku
NAPISZ DO NAS

Jeśli masz interesujący temat, który możemy poruszyć lub byłeś(aś) świadkiem ważnego zdarzenia - napisz do nas.

Reklama