Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama Centrum Doskonalenia Umiejętności Egzaminacyjnych

Rozpoczęła się sprzedaż biletów na legendarny Polski Musical Metro! [KONKURS]

Grupa młodych wykonawców opowiada o swoich marzeniach, a każda wyśpiewana nuta, każdy wytańczony takt jest tych marzeń spełnieniem. Widzimy więc na scenie pasję i entuzjazm, taniec i śpiew jakiego nie znał polski teatr. Jest tam miłość, szaleństwo i młodość. I to wszystko sprawia, że granica między teatrem, a rzeczywistością staje się płynna, akcja spektaklu zdaje się wykraczać daleko poza teatralne foyer, a czas staje się wyłącznie funkcją wyobraźni.
Rozpoczęła się sprzedaż biletów na legendarny Polski Musical Metro! [KONKURS]
Metro

Dla wszystkich tych, którzy chcieliby zobaczyć to niezwykłe przedstawienie przygotowaliśmy wejściówki. Aby je otrzymać wystarczy odpowiedzieć na pytanie, w którym roku powstał musical? Odpowiedzi wysyłajcie na [email protected]. Kto pierwszy ten lepszy!

„METRO”. Gdzieś między fikcją a rzeczywistością… Uliczni grajkowie, śpiewacy i tancerze wystawiają na podziemnych peronach metra spektakl dla pasażerów. Jego twórcą i animatorem jest Jan, dla którego metro jest domem, a underground – sposobem na życie. Spektakl budzi sensację, a młodzi artyści otrzymują propozycję pracy w komercyjnym teatrze. METRO to opowieść o marzeniach i rozczarowaniach, o pasji i zdradzie, o młodzieńczych ideałach i władzy pieniądza, a przede wszystkim to historia romantycznej miłości.

libretto i teksty piosenek – Agata i Maryna MIKLASZEWSKIE
muzyka –
Janusz STOKŁOSA
scenariusz, choreografia i reżyseria – Janusz JÓZEFOWICZ
wystąpią: Natasza URBAŃSKA, Janusz JÓZEFOWICZ, Mariusz CZAJKA, Artur CHAMSKI, Jerzy GRZECHNIK, Natalia SROKOCZ, Natalia KUJAWA, Maria TYSZKIEWICZ, Mateusz JAKUBIEC, Aleksandra ZAWADZKA, Łukasz TRAUTSOLT, Paweł ORŁOWSKI, Iga RYŚ, Nina MAJOR, Błażej CISZEK, Dominik OCHOCIŃSKI, Ela WILCZYŃSKA, Marcin TYMA, Magdalena DĄBKOWSKA i inni…

Czas trwania przedstawienia 120 min. bez przerwy

Prapremiera – 30.01.1991r. w Teatrze Dramatycznym w Warszawie

(…) Musical „Metro” stał się pierwszym w Polsce – i jak dotąd jedynym – „kultowym” wydarzeniem teatralnym. Żadne polskie przedstawienie dramatyczne, komediowe, operowe, operetkowe, kabaretowe czy rewiowe nie osiągnęło 950 przedstawień (obecnie już ponad dwa tysiące !), żadne nie było obejrzane przez prawie milion widzów (obecnie już blisko 2 miliony). Ale produkcja „Metra” to nie tylko historia niebywałego wprost sukcesu kasowego, a także artystycznego. To przede wszystkim optymistyczna historia grupy młodych ludzi. Ludzi, którzy udowodnili,     że gdy się ma talent i ambicje, nawet w Polsce można odnieść sukces, zdobyć pieniądze i sławę./Antena/

Ten musical ciągle żyje(...)  /Janusz Stokłosa/

Musical Metro jest jak wehikuł czasu. Dorosły widz przeniesie myśli do czasów swojej młodości, kiedy stawał przed życiowymi decyzjami, kiedy spełnienie marzeń było na wyciągnięcie ręki.

Młody zaś, uświadomi sobie, że „niemożliwe nie istnieje”. Istnieją natomiast dylematy, którą drogę wybrać, czy tę łatwiejszą: dać się przekupić i zaistnieć czy ciężko zapracować na swój życiowy sukces.

Zawsze aktualna i uniwersalna tematyka sprawia, że Musicalem interesuje się każde pokolenie. Ta niezwykle ekscytująca historia zawsze chwyta za serce a piękne ballady Janusza Stokłosy niejednemu wycisną łzy z oczu.

DODATKOWE INFORMACJE O MUSICALU „METRO” w Hali „Łuczniczka” w Bydgoszczy

- bezprecedensowe widowisko muzyczne, z udziałem najlepszych artystów teatru BUFFO

- wykonywane  na  olbrzymiej  scenie  14 x 18 m o wysokości 1,2 m, ze zmieniającą się
  dynamicznie scenografią, przygotowaną specjalnie na trasę  Musicalu METRO

- perfekcyjne nagłośnienie i oświetlenie w wykonaniu firm Fotis i Lampart – doskonała jakość

   dźwięku w każdym miejscu Hali „Łuczniczka”

- dwa telebimy o wymiarach 6,5 x 4,5 m pokazujące „na żywo” widowisko, realizowane przy użyciu

  pięciu  profesjonalnych  kamer  cyfrowych – bardzo  dobra  widoczność  z  każdego  miejsca

- porywające i zapierające dech w piersiach efekty świetlne i laserowe, będące tłem  dla 
  popisów tanecznych, akrobatycznych i wokalnych  grupy  35  artystów  z  teatru BUFFO

- perfekcyjna reżyseria Janusza JÓZEFOWICZA, który występuje i jednocześnie czuwa nad   

  idealnym  wykonaniem Musicalu

 JEDNYM ZDANIEM:

Wydarzenie, którego nie możesz przegapić!

Rekordziści widzieli METRO już ponad 300 razy!

I na pewno przyjadą na kolejne widowisko do Hali „Łuczniczka” w Bydgoszczy !

„Cudowna, bardzo efektowna, lekka i przyjemna opowieść o pięknej miłości. Piękni ludzie, piękne piosenki i miłość. „Metro” to sama rozkosz oglądania i słuchania. I nawet po latach prezentowania na scenie cieszy się popularnością… „Metro” to wspaniałe widowisko o marzeniach, które można realizować w piękny sposób. Spektakl pełen nadziei i zachęty do robienia w życiu tego, co się kocha. (www.stacjakultura.pl)”

Hala „Łuczniczka” BYDGOSZCZ,

25 listopada 2018, godz. 17:00.

Ważne: Dla osób które zapiszą się do newslettera na stronie www.musicalmetro.pl  bilety są tańsze o 11 zł, tylko do 9 czerwca!

Metro


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Redakcja 27.11.2018 12:08
Dzień dobry, Prosimy o uważnie śledzenie informacji prasowych. Kilka dni temu pisaliśmy o tym, że spektakl został przesunięty przez organizatorów na miesiąc marzec. Treść znajdzie Pan tu: https://www.bydgoszcz.com/wiadomosci/2830,pokaz-musicalu-metro-w-bydgoszczy-przesuniety Ponadto na naszej stronie z boku cały czas widnieje banner informujący o zmianie daty! Pozdrawiamy.

JanuszO 26.11.2018 17:28
To jakieś nieporozumienie wczoraj 25.11.2018 g 17.00 bez jakiegokolwiek powiadomienia ani informacji nie odbył się MUSICAL „METRO” w Hali „Łuczniczka” w Bydgoszczy . Proszę zastanowić się zanim zarezerwujecie bilety na kolejny spektakl i odbędziecie bezcelową wycieczkę.

now 25.11.2018 19:52
Odwołali !!!!!!

bezchmurnie

Temperatura: 19°CMiasto: Bydgoszcz

Ciśnienie: 1002 hPa
Wiatr: 20 km/h

STARY RYNEK

ReklamaNajszybszy hosting dla Twojego WordPressa
ReklamaKarma IBDerma Happy Chi
NAPISZ DO NAS

Jeśli masz interesujący temat, który możemy poruszyć lub byłeś(aś) świadkiem ważnego zdarzenia - napisz do nas.

Reklama
Reklama
Reklama