Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama Obsługa Kanałów Social Media

Para ze Śródmieścia zatrzymana z narokotykami

Policjanci z bydgoskiej komendy zatrzymali mężczyznę i kobietę mających związek z przestępczością narkotykową. W zajmowanym przez nich mieszkaniu kryminalni zabezpieczyli niemal 100 gramów amfetaminy oraz kilka gramów marihuany. Oboje usłyszeli zarzuty dotyczące posiadania znacznej ilości narkotyków.
Para ze Śródmieścia zatrzymana z narokotykami
Para ze Śródmieścia miała w mieszkaniu znaczną ilość narkotyków
Autor: KWP Bydgoszcz

Policjanci z Wydziału dw. z Przestępczością Narkotykową bydgoskiej komendy ustalili, że w jednym z mieszkań w bydgoskim Śródmieściu może znajdować się znaczna ilość środków odurzających, a należeć one mają do mieszkającej tam pary.

By potwierdzić te informacje wczoraj (31.01.2018) pojechali pod wskazany adres. W czasie dojazdu na miejsce podejrzewane osoby zauważono jadące samochodem ulicą Fredry w Bydgoszczy. Policjanci zatrzymali pojazd do kontroli, a następnie wraz podróżującymi autem kobietą i mężczyzną  przemieścili się do miejsca ich zamieszkania.  

Po przedstawieniu 28-latkowi i jego o 7 lat starszej dziewczynie powodu wizyty policjanci dokonali przeszukania mieszkania. Wówczas ujawnili i zabezpieczyli tam niemal 100 gramów białego proszku oraz trzy gramy marihuany. Wstępnie przeprowadzone badania zabezpieczonego białego proszku wykazały, że jest to amfetamina.

 „Właściciele” narkotyków zostali zatrzymani. Usłyszeli zarzuty posiadania znacznej ilości środków odurzających. Dzisiaj (01.02.2018) prokurator po zapoznaniu się z materiałami sprawy zdecyduje czy wobec kobiety i mężczyzny zastosowany zostanie środek zapobiegawczy.

Za tego typu przestępstwo może grozić kara do 10 lat pozbawienia wolności.Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
zachmurzenie duże

Temperatura: -2°CMiasto: Bydgoszcz

Ciśnienie: 1041 hPa
Wiatr: 2 km/h

STARY RYNEK

Ostatnie komentarze
Autor komentarza: ARGO1Treść komentarza: PONAD 70 OSÓB NA MINUTE SKONTROLOWANYCH . BRAWOData dodania komentarza: 02.02.2023, 07:48Źródło komentarza: ,,Trzeźwy poranek" - Policja przeprowadziła kontrolę na drogachAutor komentarza: OlgaTreść komentarza: Monia - ta strona została usunięta z UKW własnie za ten wywiad. Niedługo powstanie nowa strona o tej samej nazwie. Trzymaj sięData dodania komentarza: 30.01.2023, 21:32Źródło komentarza: "Wojna zastała nas w Stanach". Rozmowa z Ryszardem Pujszo akademickim trenerem sportów walkiAutor komentarza: KarolTreść komentarza: UKW chyba się wystraszyło wywiadu - są widoczne symptomy. Nie każdy jest tak kulturalny by nie pogratulować sukcesu. Minister i wystarczy.!Data dodania komentarza: 30.01.2023, 10:19Źródło komentarza: Zapomniana perła Uniwersytetu Kazimierza WielkiegoAutor komentarza: DebilTreść komentarza: bede codziennie jeść. by wkurzyć tych debilow co krzyczą że bezbożność jakby nigdy waginy nie widzieli.Data dodania komentarza: 28.01.2023, 21:16Źródło komentarza: W Bydgoszczy zjemy gofry w kształcie intymnych części ciałaAutor komentarza: WyborcaTreść komentarza: Aż trudno w to uwierzyć. Kolejny krok do upadku człowieczeństwa... Obudź się Polsko!Data dodania komentarza: 26.01.2023, 22:20Źródło komentarza: W Bydgoszczy zjemy gofry w kształcie intymnych części ciałaAutor komentarza: MatyldaTreść komentarza: ale na tym zdjęciu Natalia ma biały pas, a miała niebieski albo purpurowy.Data dodania komentarza: 21.01.2023, 21:08Źródło komentarza: Zapomniana perła Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego
ReklamaNajszybszy hosting dla Twojego WordPressa
ReklamaUsługi księgowe taniej o VAT!
NAPISZ DO NAS

Jeśli masz interesujący temat, który możemy poruszyć lub byłeś(aś) świadkiem ważnego zdarzenia - napisz do nas.

Reklama
Reklama
Reklama Holistyczne Karmy dla zwierząt