Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

"Aniołowie się radują". Konkurs kolęd i pastorałek w "Wiatraku"

Około 80 uczestników weźmie udział w Konkursie Kolęd i Pastorałek, który odbędzie się w „Wiatraku” w piątek (12 stycznia).
"Aniołowie się radują". Konkurs kolęd i pastorałek w "Wiatraku"
Konkurs kolęd i pastorałek w "Wiatraku"

Autor: archiwum

Podczas konkursu wystąpią soliści oraz zespoły w pięciu kategoriach wiekowych (od przedszkola do szkół ponadgimnazjalnych). Łącznie - około 80 uczestników.

Przesłuchania konkursowe potrwają w godz. 9.00-14.00 w sali widowiskowej Domu Jubileuszowego Jana Pawła II (ul. Bołtucia 7). O godz. 15.00 zaplanowano ogłoszenie wyników i wręczenie nagród.

Sponsorem nagród jest Miejskie Centrum Kultury w Bydgoszczy. Wydarzenie współfinansowane jest przez Biuro Kultury Bydgoskiej.



Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

bezchmurnie

Temperatura: 6°C Miasto: Bydgoszcz

Ciśnienie: 1021 hPa
Wiatr: 6 km/h

STARY RYNEK

ReklamaBydgoszcz na YouTube - Oficjalnie!
ReklamaBydgoszcz na YouTube - Oficjalnie!
Reklama
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: gagaTreść komentarza: Tego jeszcze nie było , cudownie. Bydgoszczanka. Jest przepięknie.Data dodania komentarza: 18.12.2025, 20:25Źródło komentarza: Bydgoski Jarmark Świąteczny otwiera się dziś — program otwarcia i atrakcje na Starym RynkuAutor komentarza: gagaTreść komentarza: Siedzę w domu, emerytka, ale dzisiaj musiałam przejść Stary Rynek. Jest cudowny, nareszcie coś innego, ten wspaniały wiatrak a w nim postaci, które wszyscy znają. Cudowneeeeeeeeeeeeee>Data dodania komentarza: 18.12.2025, 20:17Źródło komentarza: Bydgoski Jarmark Świąteczny otwiera się dziś — program otwarcia i atrakcje na Starym RynkuAutor komentarza: Brian A.Treść komentarza: W Chicago tez jest lepiej, ale duzo trudniej robic porządek.Data dodania komentarza: 17.12.2025, 22:22Źródło komentarza: "Ameryka Trumpa jednak pięknieje". Krótka refleksja trenera sportów walki Ryszarda PujszoAutor komentarza: KRTreść komentarza: Odświeżające jest czytanie refleksji ugruntowanych w rozmowach z prawdziwymi ludźmiData dodania komentarza: 17.12.2025, 21:02Źródło komentarza: "Ameryka Trumpa jednak pięknieje". Krótka refleksja trenera sportów walki Ryszarda PujszoAutor komentarza: KaroleskiTreść komentarza: Super artykuł !🥳😁 WSG!!Data dodania komentarza: 17.12.2025, 20:06Źródło komentarza: "Ameryka Trumpa jednak pięknieje". Krótka refleksja trenera sportów walki Ryszarda PujszoAutor komentarza: KaroleskiTreść komentarza: Gratulacje!🥳 gratulacje dla WSG trener Mistrz 😁!!Data dodania komentarza: 17.12.2025, 20:04Źródło komentarza: Bydgoscy wojownicy walczyli w Sambo i Judo
Reklama
Reklama
NAPISZ DO NAS

Jeśli masz interesujący temat, który możemy poruszyć lub byłeś(aś) świadkiem ważnego zdarzenia - napisz do nas.

Reklama