Galeria Pomorska podejmie próbę pobicia Rekordu Polski we wspólnym wykonaniu „6 7”. To właśnie ten moment będzie kulminacją wydarzenia Back to School, a organizatorzy liczą na jak największą frekwencję. Im więcej uczestników pojawi się o godzinie 17:00, tym większa szansa, że Bydgoszcz zapisze się na kartach rekordów. Warto jednak przyjść znacznie wcześniej, bo już od 12:00 na odwiedzających czekać będzie mnóstwo atrakcji inspirowanych fenomenem „6 7”.
Przez cały dzień Galeria Pomorska będzie tętnić dobrą energią i internetowymi trendami. Na uczestników czekać będą konkursy, zabawy i aktywności nawiązujące do popularnego motywu „6 7”, dzięki którym każdy – niezależnie od wieku – znajdzie coś dla siebie.
Miłośnicy wyzwań będą mogli wziąć udział w specjalnej grze terenowej polegającej na odnalezieniu ukrytych na terenie galerii symboli „6 7”. Każdy, kto poprawnie wskaże wszystkie miejsca, otrzyma pamiątkowy tatuaż „6 7”.
Na odwiedzających czekać będzie również fotobudka 360° z gadżetami inspirowanymi internetowym trendem. To doskonała okazja, aby stworzyć efektowe nagrania i zdjęcia, które będą świetną pamiątką z kończących się wakacji.
Nie zabraknie także scenicznych konkursów z atrakcyjnymi nagrodami, w których będzie można wygrać m.in. napoje „6 7” oraz inne upominki. Najmłodsi będą mogli natomiast wspólnie stworzyć gigantyczną kolorowankę, która stanie się wyjątkową pamiątką wydarzenia.
Back to School to również doskonała okazja, aby przygotować się do nowego roku szkolnego. Sklepy Galerii Pomorskiej przygotują specjalne promocje na artykuły szkolne, odzież i akcesoria, dzięki którym kompletowanie wyprawki będzie jeszcze łatwiejsze.
- Zapraszamy mieszkańców Bydgoszczy do udziału w wydarzeniu, które ma szansę przejść do historii. Wspólna próba pobicia Rekordu Polski to przede wszystkim świetna zabawa, ale także okazja, by zrobić coś razem i pokazać siłę lokalnej społeczności. Im więcej uczestników dołączy do nas o godzinie 17:00, tym większa szansa na sukces. Zachęcamy więc, aby przyjść całymi rodzinami, w gronie znajomymi, a wcześniej skorzystać z licznych atrakcji przygotowanych w ramach Back to School. Razem możemy dokonać czegoś wyjątkowego – mówi Marcin Żelazny, dyrektor Galerii Pomorskiej.
Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny. Być może właśnie dzięki Tobie uda się pobić Rekord Polski!


Napisz komentarz
Komentarze