Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Targi winyli i książek ponownie w Focusie!

Już pod koniec października w bydgoskim Focusie zagości prawdziwa uczta dla miłośników muzyki i literatury! W dniach 29–31 października centrum handlowe zaprasza na Targi winyli i książek – trzy dni pełne dźwięków, słów i inspiracji, podczas których każdy znajdzie coś dla siebie.
Targi winyli i książek ponownie w Focusie!

Autor: Materiały prasowe

Miłośnicy muzyki i literatury znów będą mieli powód, by odwiedzić CH Focus! W dniach 29–31 października bydgoskie centrum handlowe zaprasza na Targi winyli i książek – wyjątkowe wydarzenie, podczas którego będzie można odkryć muzyczne perełki i książkowe skarby w klimacie pełnym nostalgii, pasji i dobrego brzmienia.

Na odwiedzających czekać będą stoiska wystawców – kolekcjonerów i pasjonatów, którzy zaprezentują szeroki wybór płyt winylowych, CD, książek, komiksów, albumów i czasopism. To doskonała okazja, by uzupełnić swoją kolekcję, wymienić się z innymi pasjonatami lub po prostu posłuchać muzyki, która nigdy się nie starzeje.

Targi winyli i książek w Focusie to coś więcej niż zakupy – to spotkanie z kulturą analogową, powrót do wspomnień i inspirująca podróż w czasie. W klimatycznej przestrzeni centrum na odwiedzających czekać będą nie tylko setki unikalnych płyt i książek, ale też rozmowy o pasjach, wymiana doświadczeń i możliwość poznania ludzi, którzy od lat pielęgnują miłość do klasyki.

Wydarzenie odbędzie się na parterze galerii, w pobliżu sklepu RTV EURO AGD. Wstęp na targi jest bezpłatny, a stoiska będą dostępne w godzinach otwarcia centrum. Przyjdź, posłuchaj, poczytaj, odkryj – Targi winyli i książek w CH Focus to trzy dni pełne dźwięków, historii i inspiracji.


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

POGODA
STARY RYNEK

Reklama
ReklamaSprawdź jak to działa
ReklamaZobacz dane na żywo!
Reklama
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: VinTreść komentarza: We wrzesniu maja byc w Albanii AME w judo i wszystkich dyscyplinach. Ktos jedzie od nas ?Data dodania komentarza: 31.03.2026, 11:41Źródło komentarza: Akademickie Mistrzostwa Polski w Judo 2026: Politechnika Białostocka gospodarzem zawodów 21–22 marcaAutor komentarza: AleksanderTreść komentarza: W tym roku też było pełno "najemników" - ale w zeszłym roku w Warszawie na Mistrzostwach Europy też było dużo cudzoziemców - przybyszów, reprezentujących nie tylko polskie ale inne uczelnie z Europy. Teraz to norma i trzeba sie do niej dostosować. Wynik zalezy od Rektorów uczelni.Data dodania komentarza: 27.03.2026, 08:24Źródło komentarza: Akademickie Mistrzostwa Polski w Judo 2026: Politechnika Białostocka gospodarzem zawodów 21–22 marcaAutor komentarza: GrzegorzTreść komentarza: Jak sie popatrzy na listy walk z kilku ostatnich lat to wszyscy korzystaja z "Soldiers of fortune" więc nie w tym jest problem. Chodzi by tych ludzi przyciągac na nasze uczelnie z Bydgoszczy, wtedy jedni będą odchodzić inni przychodzić - jak dotąd. Wychowanie medalistów od młodzika to nie rola dla trenerów akademickich.Data dodania komentarza: 26.03.2026, 14:22Źródło komentarza: Akademickie Mistrzostwa Polski w Judo 2026: Politechnika Białostocka gospodarzem zawodów 21–22 marcaAutor komentarza: BJJTreść komentarza: W zeszlym roku medale zdobywali też nasze "wojska zaciężne" czyli Mateusz i Damir - cos trzeba zrobić bo będzie coraz gorzejData dodania komentarza: 25.03.2026, 17:59Źródło komentarza: Akademickie Mistrzostwa Polski w Judo 2026: Politechnika Białostocka gospodarzem zawodów 21–22 marcaAutor komentarza: Menia.Treść komentarza: 🤔Data dodania komentarza: 25.03.2026, 16:33Źródło komentarza: Akademickie Mistrzostwa Polski w Judo 2026: Politechnika Białostocka gospodarzem zawodów 21–22 marcaAutor komentarza: KanuTreść komentarza: Great progress, this is really encouraging to see. Your effort and coordination are clearly making a strong impact.Data dodania komentarza: 25.03.2026, 15:31Źródło komentarza: Akademickie Mistrzostwa Polski w Judo 2026: Politechnika Białostocka gospodarzem zawodów 21–22 marca
NAPISZ DO NAS

Jeśli masz interesujący temat, który możemy poruszyć lub byłeś(aś) świadkiem ważnego zdarzenia - napisz do nas.

Reklama