Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Wyspa Młyńska pełna światła

Już w najbliższy weekend (26-28 września 2025) na Wyspie Młyńskiej odbędzie się wyjątkowe wydarzenie. Święto Światła: ŚWIATŁOWODY. Niecodzienne spotkanie sztuki, natury i nowoczesnych form wyrazu.
Wyspa Młyńska pełna światła

Autor: fot.: KB archiwum

Przez trzy wieczory Wyspa Młyńska zamieni się w przestrzeń pełną świetlnych instalacji, koncertów i spektakli, które zachwycą zarówno mieszkańców Bydgoszczy, jak i przyjezdnych gości. To niepowtarzalna okazja, by zobaczyć, jak światło i woda tworzą magiczne widowisko w samym sercu miasta.

Czekają na nas mappingi 3D, pokazy laserowe i hipnotyzujące wizualizacje, a wszystko to w niepowtarzalnym klimacie Wyspy Młyńskiej i mocno osadzone w lokalnej rzeczywistości. Jako całość, kompozycja instalacji nawiązywać będzie do rzeki Brdy, oplatającej serce Bydgoszczy i w wyjątkowy sposób wpływającej na aurę naszego miasta.

Program wydarzenia
26.09 (piątek)
• 19:00–22:00 – wystawa świetlna, performance Magazyn Prób Bezpsa
• 19:30 – koncert Miss God "East Voices" z Laserową Harfą

27.09 (sobota)
• 19:00–22:00 – wystawa świetlna, performance Magazyn Prób Bezpsa
• 19:30 – spektakl Walny Teatr "Noe"

28.09 (niedziela)
• 19:30 – spektakl Teatr AKT – "In Blue"

 Miejsce: Wyspa Młyńska, Bydgoszcz
 Wstęp: Bezpłatny!
 Godziny: 19:00–22:00

To trzy dni pełne magii, które po raz kolejny ożywią Wyspę Młyńską niezwykłym światłem. Bądźcie razem z nami!

 

(inf. organizatora)


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

POGODA
STARY RYNEK

Reklama
ReklamaSprawdź jak to działa
ReklamaZobacz dane na żywo!
Reklama
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: <a href=“https://www.polecanekorepetycje.pl/“>kasia</a>Treść komentarza: Świetnie napisany artykuł, który bardzo dobrze przedstawia opisywany temat, to rzadkie!!Data dodania komentarza: 18.05.2026, 22:18Źródło komentarza: Filharmonia Pomorska na walizkach. Rusza przeprowadzka przed remontem i rozbudowąAutor komentarza: nikiTreść komentarza: Nie, nie wraca Współczesna. Skoro nie będzie tam księgarni to pojawia się tylko stara nazwa.Data dodania komentarza: 12.05.2026, 19:17Źródło komentarza: "Współczesna" wraca na Gdańską 5. Mózg Foundation otworzy w centrum Bydgoszczy nową przestrzeń kultury i spotkańAutor komentarza: JacekTreść komentarza: Tory kolejowe za oknem? Co z hałasem?Data dodania komentarza: 8.05.2026, 19:50Źródło komentarza: BTBS szykuje kolejną inwestycję na Okolu. Trwają prace przy Grunwaldzkiej 72-78Autor komentarza: MaciejTreść komentarza: Kiedy wracam z pracy po 22.00 widzę, że pod arkadami budynku Savoy przy ul. Gdańskiej wysadzany jest człowiek na wózku inwalidzkim. Sytuacja jest tragiczna bo chyba pozostaje tam sam. Widzę, że jest tej nocy 6.05.2026. Może instytucja medyczna pomoże w tej sytuacji bo psy kierowane są do klinik a tu idzie o człowieka.Data dodania komentarza: 6.05.2026, 23:19Źródło komentarza: Zapowiedź: Długowieczność kobiet. Proste nawyki, wielkie efekty. Łukasz SobkowiakAutor komentarza: VinTreść komentarza: We wrzesniu maja byc w Albanii AME w judo i wszystkich dyscyplinach. Ktos jedzie od nas ?Data dodania komentarza: 31.03.2026, 11:41Źródło komentarza: Akademickie Mistrzostwa Polski w Judo 2026: Politechnika Białostocka gospodarzem zawodów 21–22 marcaAutor komentarza: AleksanderTreść komentarza: W tym roku też było pełno "najemników" - ale w zeszłym roku w Warszawie na Mistrzostwach Europy też było dużo cudzoziemców - przybyszów, reprezentujących nie tylko polskie ale inne uczelnie z Europy. Teraz to norma i trzeba sie do niej dostosować. Wynik zalezy od Rektorów uczelni.Data dodania komentarza: 27.03.2026, 08:24Źródło komentarza: Akademickie Mistrzostwa Polski w Judo 2026: Politechnika Białostocka gospodarzem zawodów 21–22 marca
NAPISZ DO NAS

Jeśli masz interesujący temat, który możemy poruszyć lub byłeś(aś) świadkiem ważnego zdarzenia - napisz do nas.

Reklama