Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Gazele Inspiracje BYDGOSZCZ: Bezpłatna konferencja dla firm już 11 września

Dziennik "Puls Biznesu" zaprasza na bezpłatną konferencję "Gazele Biznesu - Inspiracje", skierowaną do właścicieli małych i średnich przedsiębiorstw z regionu. Wydarzenie, które odbędzie się już 11 września, ma na celu dostarczenie praktycznej wiedzy i inspiracji, niezbędnych do dynamicznego rozwoju firmy.
Gazele Inspiracje BYDGOSZCZ: Bezpłatna konferencja dla firm już 11 września

Autor: fot.: Materiały prasowe

Cenne lekcje od ekspertów i liderów biznesu
Wydarzenie jest częścią ogólnopolskiego cyklu konferencji, które wspierają lokalnych przedsiębiorców. "Puls Biznesu", od ponad 25 lat nagradza najbardziej dynamiczne firmy tytułem Gazeli Biznesu - zgłoszenia do tegorocznej edycji rankingu przyjmowane są do 30 września na stronie gazele.pl.

Uczestnicy bydgoskiej konferencji będą mieli okazję wysłuchać prelekcji od uznanych ekspertów, którzy podzielą się z uczestnikami swoim doświadczeniem na temat tego, jak m.in.:
- skutecznie wprowadzić społeczną odpowiedzialność biznesu i zrównoważony rozwój w różnych aspektach działalności małych i średnich firm,
- wybrać najlepszą bankowość dla małych i średnich firm,
- efektywnie pozyskać środki na rozwój i ekspansję,
- bezpiecznie rozszerzać działalność gospodarczą na rynki poza granicami kraju.

- pozyskać finansowanie rozwoju firmy

Opowieść o sukcesie, która inspiruje
Ważnym punktem w agendzie konferencji będzie wystąpienie przedstawiciela firmy Oponeo, dawnego laureata Gazeli Biznesu. To opowieść o tym, jak regionalny lider stał się międzynarodowym championem. Uczestnicy poznają nie tylko kamienie milowe w rozwoju firmy, ale także największe trudności i sposoby ich przezwyciężenia. To bezcenna lekcja, która ma dać impuls do szybszego rozwoju, a być może nawet pomysł na stworzenie kolejnego polskiego jednorożca.

Wydarzenie to także doskonała okazja do networkingu i nawiązania kontaktów z innymi przedsiębiorcami z regionu kujawsko-pomorskiego.

Konferencja odbędzie się 11 września w godzinach 9:30-13:30 w Focus Hotel Premium Pod Orłem. Udział jest bezpłatny, liczba miejsc jest ograniczona.

Zainteresowanych prosimy o bezpłatną rejestrację na stronie internetowej "Pulsu Biznesu": https://www.pb.pl/konferencje/gazele-biznesu-inspiracje-bydgoszcz-48f278fa-6100-4dba-a2d5-b941e0042bb8



Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

zachmurzenie duże

Temperatura: 10°C Miasto: Bydgoszcz

Ciśnienie: 1015 hPa
Wiatr: 7 km/h

STARY RYNEK

ReklamaHosting Mango już od 37,50 zł
ReklamaBydgoszcz na YouTube - Oficjalnie!
Reklama
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: Anna NTreść komentarza: Zapraszamy! :) https://www.facebook.com/events/1908209626739337Data dodania komentarza: 8.12.2025, 17:26Źródło komentarza: Świąteczny Dzień Rodziny z ChSD Bydgoszcz - wspólne popołudnie dla całych rodzin [PATRONAT]Autor komentarza: EwaTreść komentarza: Wrzućcie go na wykrywacz kłamstwData dodania komentarza: 3.12.2025, 20:41Źródło komentarza: Komendant OSP uratował mężczyznę z płonącej altany w BydgoszczyAutor komentarza: LudekTreść komentarza: Szkoda, że taka osobowość jak Krzysztof i prowadzona przez niego działalność nie jest wpierana przez władze lokalne. A wręcz celowe utrudnianie i rzucanie kłód pod nogi. Bardzo przykre. Znam Krzysztofa i wiem że nikogo w potrzebie nie zostawi. Skąd taka wrogość lokalna wobec niego nie wiem.Data dodania komentarza: 2.12.2025, 20:43Źródło komentarza: Komendant OSP uratował mężczyznę z płonącej altany w BydgoszczyAutor komentarza: BydgoszczaninTreść komentarza: SUPER POSTAWA!! Pewnie reszta stała i nagrywała zamiast pomóć!Data dodania komentarza: 1.12.2025, 17:53Źródło komentarza: Komendant OSP uratował mężczyznę z płonącej altany w BydgoszczyAutor komentarza: MalikTreść komentarza: WSG i XYZ zawsze górą !Data dodania komentarza: 1.12.2025, 13:28Źródło komentarza: Bydgoscy wojownicy walczyli w Sambo i JudoAutor komentarza: KarolTreść komentarza: BrawoData dodania komentarza: 1.12.2025, 13:16Źródło komentarza: Bydgoscy wojownicy walczyli w Sambo i Judo
Reklama
Reklama
NAPISZ DO NAS

Jeśli masz interesujący temat, który możemy poruszyć lub byłeś(aś) świadkiem ważnego zdarzenia - napisz do nas.

Reklama