Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
poniedziałek, 16 czerwca 2025 21:26
Reklama

Świat gier komputerowych w CH Rondo

W dniach 16-17 września w godzinach 10.00-20.00 Centrum Handlowe RONDO zaprasza miłośników gier komputerowych i konsolowych oraz rodziny z dziećmi do wirtualnego świata pełnego gier. Na uczestników wydarzenia czekają turnieje z nagrodami oraz konkursy tematyczne.
Świat gier komputerowych w CH Rondo

Autor: archiwum

Gaming World w CH RONDO to niezwykła atrakcja dla miłośników gier komputerowych oraz e-sportu. Przez dwa dni – 16 i 17 września – każdy będzie mógł stanąć do wirtualnej rywalizacji oraz zapoznać się z nowinkami na rynku gamingowym. Do dyspozycji klientów przygotowano 5 specjalnych stref:

  • strefę PC z rozgrywkami Rocket League;
  • strefę konsolową dużą z piłką nożną i wyścigami samochodowymi;
  • strefę konsolową małą idealną dla najmłodszych, gdzie będzie można zagrać we Fruit Ninja;
  • strefę VR, gdzie będzie można poznać możliwości wirtualnej rzeczywistości;
  • strefę relaksu.

Starsi i młodsi fani gier komputerowych oraz konsolowych będą mogli zagrać w takie tytuły jak Fruit Ninja 2, F1 2017, Rayman, PES 2018, FIFA 2017, Forza Motorsport 6, Micromachines, Just Dance, Kinect Sport Rivals, Mario +Rabbids, Auta 3, NBA 2K18, Minecraft, Lego Worlds oraz Rocket League.

Przez cały czas trwania wydarzenia relację on-line z turnieju będzie prowadzić gwiazda streamingu – BRUNECIA. Uzupełnieniem spotkania będą konkursy tematyczne oraz ścianka foto, przy której uczestnicy „Gaming World” będą mogli zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie.

Dla zwycięzców turniejów oraz konkursów tematycznych przewidziano upominki. W puli nagród m.in. gogle, powerbanki, słuchawki czy piłki nożne.

- Już w najbliższy weekend na klientów CH RONDO czeka zabawa na miarę XXI wieku. Specjalnie dla rodzin z dziećmi oraz fanów gier przygotowaliśmy dwudniowy gamingowy turniej z wykorzystaniem komputerów, konsol i wirtualnej rzeczywistości.

Zapraszamy wszystkich do świata e-sportu po moc pozytywnych emocji oraz dużą dawkę rywalizacji. – mówi Joanna Sawośko-Duda, dyrektor Centrum Handlowego RONDO.

Gaming World w CH RONDO odbędzie się w dniach 16-17 września w godzinach 10.00-20.00. Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny.



Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

bezchmurnie

Temperatura: 17°C Miasto: Bydgoszcz

Ciśnienie: 1021 hPa
Wiatr: 17 km/h

STARY RYNEK

ReklamaBydgoszcz na YouTube - Oficjalnie!
ReklamaBydgoszcz na YouTube - Oficjalnie!
Reklama
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: AnatomTreść komentarza: Wynik mało szokujący uwzględniając fakt, iż sam profesor Szpinda był przewodniczącym Jury części praktycznej konkursu. Odpowiedzi uczestników z innych uczelni były zerowane za np. postawienie przecinka przed określeniem strony struktury. Nie będę komentował doniesień o podyktowaniu struktur studentom chwilę przed rozpoczęciem konkursu. Skandale są dla profesora Szpindy nieobce.Data dodania komentarza: 29.05.2025, 15:52Źródło komentarza: Rektor Politechniki Bydgoskiej uhonorował zwycięzców Scapula Aurea 2025Autor komentarza: KrzysiekTreść komentarza: Super, chciałem zobaczyć ringa na żywo - mam nadzieje, że mają.Data dodania komentarza: 26.05.2025, 13:47Źródło komentarza: Wyspa Samsung Brandstore w Bydgoszczy otwarta!Autor komentarza: ala987Treść komentarza: świetny artykuł :)Data dodania komentarza: 26.05.2025, 12:29Źródło komentarza: Spotkanie z Wiktorem Przyjemskim w bydgoskim centrum handlowymAutor komentarza: MamaTreść komentarza: Mam nadzieję, że parking nie będzie płatny i klientów przyciągnie z Arkad, gdzie nowe zasady zniechęcają do korzystania.Data dodania komentarza: 14.05.2025, 19:30Źródło komentarza: Wystartowała budowa największego parku handlowego w BydgoszczyAutor komentarza: MarcinTreść komentarza: Pragnę zauważyć, że nie jest to portal bydgoszcz.plData dodania komentarza: 5.05.2025, 13:59Źródło komentarza: ALSTAL Grupa Budowlana ponownie sponsorem toruńskiego żużlaAutor komentarza: info z BydgoszczyTreść komentarza: Mała prośba: Skoro jest to portal BYDGOSZCZ.pl, to prosilibyśmy o nie uraczanie nas bieda-informacyjkami z Magagrajdołu Toruniewo, OK? Już starczy tego, że toruńskie pasożyty na B-szczy zyskały to, co dokładnie straciła na ich rzecz B-szcz, w tym także sport. Należy oderwać rydzykowych pasożytów id bydgoskiego cycka, bo nas tylko doją bez końca, a B-szcz bez końca traci!! My Całbeckowa DO NICZEGO NIE POTRZEBUJEMY, a że tamtejsze pasożyty i ich grajdoł nie byłby tym, czym jest dzisiaj bez okradania B-szczy, to należy z tym wreszcie SKOŃCZYĆ!!!Data dodania komentarza: 20.04.2025, 16:46Źródło komentarza: ALSTAL Grupa Budowlana ponownie sponsorem toruńskiego żużla
Reklama
NAPISZ DO NAS

Jeśli masz interesujący temat, który możemy poruszyć lub byłeś(aś) świadkiem ważnego zdarzenia - napisz do nas.

Reklama