Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Pobicie z uszkodzeniem ciała. Czy ktoś rozpoznaje tych mężczyzn?

Inowrocławska policja prowadzi postępowanie pod nadzorem prokuratury, dotyczące uszkodzeń ciała i kieruje apel do świadków o kontakt.
Pobicie z uszkodzeniem ciała. Czy ktoś rozpoznaje tych mężczyzn?

Autor: KPP Inowrocław

Jeśli ktoś rozpoznaje dwóch mężczyzn ze zdjęcia, proszony jest o pilny kontakt z policjantem Komendy Powiatowej Policji w Inowrocławiu pod numerem telefonu 47 7528 357 lub całodobowo z dyżurnym policji pod numerem 47 7528 210, powołując się na numer sprawy WDŚ 693/25.

Do zdarzeń doszło 10 czerwca około godz. 13.00 w Inowrocławiu przy ulicy Wojska Polskiego w rejonie przystanku. Tam jeden z mężczyzn został zaatakowany i uderzony przez mężczyznę ubranego na czarno. Tego samego dnia około godz. 13.20 przy Al. Niepodległości dwóch mężczyzn, jeden ubrany w odzież koloru czarnego, drugi koloru szarego, pobili kolejnego mężczyznę.

Z uwagi na to, że oba zdarzenia są ze sobą powiązane, zostały one połączone w jedno postępowanie. Policja poszukuje zatem dwóch mężczyzn, którzy są widoczni na zdjęciach.



Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

POGODA
STARY RYNEK

Reklama
ReklamaSprawdź jak to działa
ReklamaZobacz dane na żywo!
Reklama
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: <a href=“https://www.polecanekorepetycje.pl/“>kasia</a>Treść komentarza: Świetnie napisany artykuł, który bardzo dobrze przedstawia opisywany temat, to rzadkie!!Data dodania komentarza: 18.05.2026, 22:18Źródło komentarza: Filharmonia Pomorska na walizkach. Rusza przeprowadzka przed remontem i rozbudowąAutor komentarza: nikiTreść komentarza: Nie, nie wraca Współczesna. Skoro nie będzie tam księgarni to pojawia się tylko stara nazwa.Data dodania komentarza: 12.05.2026, 19:17Źródło komentarza: "Współczesna" wraca na Gdańską 5. Mózg Foundation otworzy w centrum Bydgoszczy nową przestrzeń kultury i spotkańAutor komentarza: JacekTreść komentarza: Tory kolejowe za oknem? Co z hałasem?Data dodania komentarza: 8.05.2026, 19:50Źródło komentarza: BTBS szykuje kolejną inwestycję na Okolu. Trwają prace przy Grunwaldzkiej 72-78Autor komentarza: MaciejTreść komentarza: Kiedy wracam z pracy po 22.00 widzę, że pod arkadami budynku Savoy przy ul. Gdańskiej wysadzany jest człowiek na wózku inwalidzkim. Sytuacja jest tragiczna bo chyba pozostaje tam sam. Widzę, że jest tej nocy 6.05.2026. Może instytucja medyczna pomoże w tej sytuacji bo psy kierowane są do klinik a tu idzie o człowieka.Data dodania komentarza: 6.05.2026, 23:19Źródło komentarza: Zapowiedź: Długowieczność kobiet. Proste nawyki, wielkie efekty. Łukasz SobkowiakAutor komentarza: VinTreść komentarza: We wrzesniu maja byc w Albanii AME w judo i wszystkich dyscyplinach. Ktos jedzie od nas ?Data dodania komentarza: 31.03.2026, 11:41Źródło komentarza: Akademickie Mistrzostwa Polski w Judo 2026: Politechnika Białostocka gospodarzem zawodów 21–22 marcaAutor komentarza: AleksanderTreść komentarza: W tym roku też było pełno "najemników" - ale w zeszłym roku w Warszawie na Mistrzostwach Europy też było dużo cudzoziemców - przybyszów, reprezentujących nie tylko polskie ale inne uczelnie z Europy. Teraz to norma i trzeba sie do niej dostosować. Wynik zalezy od Rektorów uczelni.Data dodania komentarza: 27.03.2026, 08:24Źródło komentarza: Akademickie Mistrzostwa Polski w Judo 2026: Politechnika Białostocka gospodarzem zawodów 21–22 marca
NAPISZ DO NAS

Jeśli masz interesujący temat, który możemy poruszyć lub byłeś(aś) świadkiem ważnego zdarzenia - napisz do nas.

Reklama