Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

17 medali Mistrzostw Polski WADF dla tancerzy Stylers Dance Studio MDK 5!

Trzy tytuły Mistrzów Polski, osiem srebrnych medali i sześć tytułów II Wicemistrzów Polski – to imponujący bilans tancerzy Stylers Dance Studio z Młodzieżowego Domu Kultury nr 5 w Bydgoszczy, którzy 16 i 17 maja wystąpili na Mistrzostwach Polski Federacji WADF (World Artistic Dance Federation) w Maszewie Dużym.
17 medali Mistrzostw Polski WADF dla tancerzy Stylers Dance Studio MDK 5!

Autor: fot.: Materiały prasowe

Wydarzenie zgromadziło blisko 1300 uczestników z całej Polski. Drugiego dnia Mistrzostw tancerze mierzyli się w najpopularniejszych obecnie kategoriach tanecznych – urban street i urban pop. Wśród nich 72 reprezentantów Stylers Dance Studio MDK 5, tancerzy z pasją i niebywałą energią, którzy wystąpili w kategoriach: solo, duety, miniformacje i formacje w siedmiu grupach wiekowych.

„Stylersi” nie zawiedli i aż 31 razy znaleźli się w ścisłych finałach, prezentując wysoki poziom artystyczny i techniczny.

Za tymi sukcesami stoją charyzmatyczne trenerki Agnieszka Sikorska oraz Anna Gutowska, które z oddaniem prowadzą zespoły i nieustannie motywują swoich wychowanków do dalszego rozwoju.

Stylers Dance Studio to nie tylko zdobywcy tytułów, ale także Bydgoska Kulturalna Marka Oświatowa oraz zespół realizujący Bydgoski Grant Oświatowy, promujący rozwój artystyczny dzieci i młodzieży poprzez taniec nowoczesny.

Tancerze z MDK 5 po raz kolejny udowodnili, że Bydgoszcz ma swoje znaczące miejsce na tanecznej mapie Polski!



Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

zachmurzenie duże

Temperatura: -5°C Miasto: Bydgoszcz

Ciśnienie: 1006 hPa
Wiatr: 24 km/h

STARY RYNEK

Reklama
Reklama
Reklama
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: SiernieczekTreść komentarza: Czekamy aż Wojewoda zajmie się dobrostanem ludzi cierpiących od smrodu z Remondisu.Data dodania komentarza: 24.01.2026, 20:25Źródło komentarza: Wojewoda Kujawsko-Pomorski podejmuje zdecydowane działania w sprawie bezpieczeństwa zwierząt w schroniskach w regionieAutor komentarza: StasiakTreść komentarza: Myślę , że należy zacząć od tego , aby każdy pies był czipowany , miał książeczkę zdrowia z wpisanymi szczepieniami. Sterylizacja też pomoże aby nie było niekontrolowanego rozmnażania się zwierząt. Dlaczego w innych krajach to działa ? Czy u nas nic się nie da zrobić ? Chcesz Psa , bądź za niego odpowiedzialny .Data dodania komentarza: 24.01.2026, 17:28Źródło komentarza: Wojewoda Kujawsko-Pomorski podejmuje zdecydowane działania w sprawie bezpieczeństwa zwierząt w schroniskach w regionieAutor komentarza: JanTreść komentarza: A co pan wojewoda robi w sprawie DPS tam też są przekręty na dużą kasę nikt z tym nic nie robi bo ja nie jestem Doda a po za tym zwierzęta mają większe prawa jak niepelnosprawniData dodania komentarza: 24.01.2026, 11:16Źródło komentarza: Wojewoda Kujawsko-Pomorski podejmuje zdecydowane działania w sprawie bezpieczeństwa zwierząt w schroniskach w regionieAutor komentarza: MerylTreść komentarza: Fajna fotka to WTCData dodania komentarza: 19.12.2025, 22:02Źródło komentarza: "Ameryka Trumpa jednak pięknieje". Krótka refleksja trenera sportów walki Ryszarda PujszoAutor komentarza: gagaTreść komentarza: Tego jeszcze nie było , cudownie. Bydgoszczanka. Jest przepięknie.Data dodania komentarza: 18.12.2025, 20:25Źródło komentarza: Bydgoski Jarmark Świąteczny otwiera się dziś — program otwarcia i atrakcje na Starym RynkuAutor komentarza: gagaTreść komentarza: Siedzę w domu, emerytka, ale dzisiaj musiałam przejść Stary Rynek. Jest cudowny, nareszcie coś innego, ten wspaniały wiatrak a w nim postaci, które wszyscy znają. Cudowneeeeeeeeeeeeee>Data dodania komentarza: 18.12.2025, 20:17Źródło komentarza: Bydgoski Jarmark Świąteczny otwiera się dziś — program otwarcia i atrakcje na Starym Rynku
Reklama
Reklama
NAPISZ DO NAS

Jeśli masz interesujący temat, który możemy poruszyć lub byłeś(aś) świadkiem ważnego zdarzenia - napisz do nas.

Reklama