Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Patostreamer z Bocianowa uszkodził samochód podczas transmisji. Został zatrzymany [WIDEO]

Policjanci z bydgoskiego Śródmieścia zatrzymali patostreamera, który podczas transmisji w mediach społecznościowych uszkodził zaparkowany samochód skacząc po jego dachu. W wyniku jego działania powstały straty w wysokości 3 tysięcy złotych. 23-latek usłyszał zarzut zniszczenia mienia. Czeka go sprawa w sądzie.
Patostreamer z Bocianowa uszkodził samochód podczas transmisji. Został zatrzymany [WIDEO]

Autor: KWP w Bydgoszczy

W miniony piątek (28.02.2025 r.) policjanci z bydgoskiego Śródmieścia ustalili, że jeden z mieszkańców Bocianowa, na co dzień zajmuje się transmitowaniem, na jednym z portali społecznościowych, przebiegu swojego dnia. Nie byłoby w tym nic dziwnego gdyby nie fakt, że podczas relacji „live” dopuścił się łamania prawa. Policjanci nie pozostają obojętni na takie zachowania, zwłaszcza wówczas, gdy naruszają one prawo.

Policjanci ustalili, że mężczyzna, dzień wcześniej (27.02.2025 r.) miał skakać po dachu jednego z samochodów zaparkowanych przy drodze. Zrobił to tylko dlatego, że namówił go na to jeden z uczestników relacji „live”.

W trakcie prowadzenia przez patostreamera transmisji żywo bydgoscy policjanci ustalili miejsce aktualnego przebywania mężczyzny i zatrzymali go w centrum miasta, w jednej z bydgoskich restauracji. Z uwagi na upojenie alkoholowe 23-latek spędził noc w policyjnym areszcie, a na drugi dzień (1.03.2025 r.) usłyszał zarzut zniszczenia mienia. Policjanci, po uzgodnieniu z prokuratorem, zakwalifikowali ten czyn jako występek o charakterze chuligańskim. Straty jakie powstały w wyniku jego działania opiewają na kwotę 3 tysięcy złotych.

Patostreamera czeka teraz sprawa w sądzie. Grozi mu kara do 5 lat pozbawienia wolności.

***

Apelujemy do wszystkich osób oglądających tego typu relacje na żywo, a w szczególności do tych najmłodszych, aby nie powielały wzorców płynących z patologicznego zachowania tego typu twórców i nie zwiększały ich zasięgów poprzez obserwowanie, udostępnianie takich profili, czy relacji „live”. Jak widać na powyższym przykładzie, takie zachowania mogą nieść za sobą poważne konsekwencje prawne.

au


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

POGODA
STARY RYNEK

Reklama
Reklama
Reklama Zobacz dane na żywo!
Reklama
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: Danuta Treść komentarza: Dziękuję, że mogłam uczestniczyć w tak magicznym spotkaniu. Data dodania komentarza: 19.06.2026, 14:20 Źródło komentarza: Fotografia, literatura, Portugalia i muzyka. Wyjątkowy wieczór Piotra Jakuba Karcza w Bibliotece Londynek Autor komentarza: Ola Treść komentarza: A były jakieś "finanse" czy tajemnica wojskowa? Data dodania komentarza: 16.06.2026, 21:30 Źródło komentarza: Sporty Walki: Student Wyższej Szkoły Gospodarki Mistrzem Wojska Polskiego w Judo Autor komentarza: Kanu Treść komentarza: Gratulacje Data dodania komentarza: 16.06.2026, 09:11 Źródło komentarza: Sporty Walki: Student Wyższej Szkoły Gospodarki Mistrzem Wojska Polskiego w Judo Autor komentarza: Kanu Treść komentarza: Gratulacje dla wszystkich zawodniczek i zawodników za godne reprezentowanie swoich uczelni. Powodzenia w kolejnych zawodach! 💪🥋🏆 Data dodania komentarza: 16.06.2026, 09:08 Źródło komentarza: Akademickie Mistrzostwa Polski w Judo 2026: Politechnika Białostocka gospodarzem zawodów 21–22 marca Autor komentarza: Kamil Treść komentarza: A są Mistrzostwa NATO? Data dodania komentarza: 16.06.2026, 06:54 Źródło komentarza: Sporty Walki: Student Wyższej Szkoły Gospodarki Mistrzem Wojska Polskiego w Judo Autor komentarza: Flo Treść komentarza: Szymon -tak dalej !! Data dodania komentarza: 15.06.2026, 14:29 Źródło komentarza: Sporty Walki: Student Wyższej Szkoły Gospodarki Mistrzem Wojska Polskiego w Judo
NAPISZ DO NAS

Jeśli masz interesujący temat, który możemy poruszyć lub byłeś(aś) świadkiem ważnego zdarzenia - napisz do nas.

Reklama