Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
poniedziałek, 3 sierpnia 2026 13:14
Reklama

Prace przy Sułkowskiego. Zmiany lokalizacji przystanków

17 lipca rozpoczęły się prace związane z wymianą nawierzchni przy ul. Sułkowskiego. ZDMiKP informuje o zmianach lokalizacji wybranych przystanków na okres około jednego miesiąca.
Prace przy Sułkowskiego. Zmiany lokalizacji przystanków

Autor: Google maps

Wprowadzone zmiany: 

- przystanek Leśne w kierunku Dworca Leśne, będzie czasowo zawieszony, prosimy więc o korzystanie z przystanków Sułkowskiego/Czerkaska oraz Dworzec Leśne,

- przystanek Leśne w kierunku centrum zostanie cofnięty o około 50m, do zatoki - w związku z tym prosimy o nieparkowanie w zatoce autobusowej.

Prace związane z wymianą nawierzchni zaplanowano na odcinku od ul. 11 Listopada do Modrzewiowej. Oprócz tego modernizacji poddana zostanie zatoka autobusowa. Korzystający z komunikacji miejskiej mają do dyspozycji blisko położone przystanki na pętli lub Sułkowskiego/Czerkaska.

Przystanek Leśne w kierunku centrum zostanie cofnięty o około 50m do zatoki. Wprowadzony zostanie zakaz parkowania. Roboty utrudniające w sposób znaczący ruch będą realizowane w godzinach wieczornych i nocnych. Natomiast rozbiórki i prace brukarskie toczyć mają się w dzień.


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

POGODA
STARY RYNEK

Reklama
Reklama
Reklama Zobacz dane na żywo!
Reklama
NAPISZ DO NAS

Jeśli masz interesujący temat, który możemy poruszyć lub byłeś(aś) świadkiem ważnego zdarzenia - napisz do nas.

Reklama