Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Na placu eventowym w Zielonych Arkadach stanie park trampolin!

Ile razy dorośli ludzie przechodzą obok trampoliny i marzą, aby beztrosko unieść się nad ziemią? Zielone Arkady udowadniają, że nie trzeba być małym dzieckiem, by wykonywać nieziemskie akrobacje. Od najbliżej soboty (15.07) aż do 20.07 na placu eventowym w bydgoskim centrum handlowym w godzinach 12:00-20:00 klienci w każdym wieku będą mogli skorzystać z bezpłatnego parku trampolin. Wystarczy gotowość do wysokich skoków albo… Lotów!
Na placu eventowym w Zielonych Arkadach stanie park trampolin!

Autor zdjęcia: archiwum

Żadna aktywność nie dostarcza tylu endorfin, co beztroskie skakanie na trampolinie. Aktywny relaks wywołujący uśmiech na twarzy to idealna okazja do spędzenia czasu zarówno ze znajomymi, jak i małymi pociechami.

Już od najbliższej soboty (15.07) aż do 20.07 na placu eventowym w centrum handlowym Zielone Arkady powstanie park trampolin. Klienci będą mogli z niego korzystać codziennie w godzinach 12:00-20:00. Obiekt zostanie podzielony na trzy strefy: dla dzieci, młodzieży oraz dorosłych.

W każdej z nich będą czekać instruktorzy, którzy zadbają o bezpieczeństwo i dobrą zabawę. Dodatkowo w weekend (15-16.07) odbędą się profesjonalne pokazy gimnastyczne i akrobatyczne, podczas których klienci przekonają się, że skoki na trampolinie to nie tylko okazja do zacieśnienia więzi towarzyskich, ale też sposób na rozładowanie emocji i poprawę kondycji fizycznej.

Park trampolin będzie dostępny dla klientów w dniach 15-20.07.2017 r. w godzinach 12:00-20:00 na placu eventowym w Zielonych Arkadach. Wstęp do obiektu jest bezpłatny.

 Podziel się
Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
zachmurzenie umiarkowane

Temperatura: 16°CMiasto: Bydgoszcz

Ciśnienie: 1020 hPa
Wiatr: 32 km/h

STARY RYNEK

ReklamaNajszybszy hosting dla Twojego WordPressa
NAPISZ DO NAS

Jeśli masz interesujący temat, który możemy poruszyć lub byłeś(aś) świadkiem ważnego zdarzenia - napisz do nas.

Reklama
Reklama
Reklama