Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama Holistyczne Karmy dla zwierząt

Gamingowe ferie w bydgoskim centrum handlowym

Zima w Bydgoszczy zapowiada się wyjątkowo ekscytująco! W drugim tygodniu ferii zimowych, w dniach 27 stycznia – 1 lutego, CH Focus zaprasza na najnowszą edycję GAME ZONE Powered by Orange – niezapomniany tydzień pełen wirtualnych emocji, który zadowoli każdego fana gier komputerowych i konsolowych.
Gamingowe ferie w bydgoskim centrum handlowym

Autor: fot.: Materiały prasowe

Od 27 stycznia do 1 lutego Centrum Handlowe Focus w Bydgoszczy stanie się prawdziwym rajem dla graczy i fanów wirtualnej rozrywki. GAME ZONE Powered by Orange to wyjątkowe wydarzenie, które przyciągnie zarówno miłośników komputerów, konsol, jak i wirtualnej rzeczywistości. Bez względu na wiek, każdy znajdzie tu coś dla siebie, a emocje sięgną zenitu!

Na odwiedzających czekają turnieje w najpopularniejsze gry na świecie. Counter Strike 2, fenomen e-sportu, przyciągnie ponad tysiąc uczestników, którzy zmierzą się w formule 1 vs. 1, walcząc o atrakcyjne nagrody rzeczowe i finansowe. Miłośnicy sportowych emocji z kolei będą mogli spróbować swoich sił w EA FC 25, najbardziej znanej grze piłkarskiej, która zgromadzi kilkuset graczy.

Wydarzenie to także prawdziwa gratka dla fanów motoryzacji. Strefa rajdowa z profesjonalnymi kokpitami Gran Turismo 7 pozwoli poczuć się jak na prawdziwym torze wyścigowym, a najlepsi kierowcy zdobędą nagrody w rywalizacji czasowej.

GAME ZONE Powered by Orange w Focusie to nie tylko turnieje, ale także niezapomniana podróż w czasie. W strefie retro gracze przeniosą się do lat 90., by zagrać na kultowych konsolach, takich jak Pegasus, Nintendo czy PlayStation One, a także spróbować swoich sił na automatach ARCADE z grami, które na zawsze zapisały się w historii gamingu, jak Mario Bros, Pac Man czy Contra.

Dla fanów nowoczesnych technologii przygotowaliśmy strefę VR. Dzięki goglom wirtualnej rzeczywistości uczestnicy doświadczą niesamowitych wrażeń, przenosząc się do zupełnie nowych światów. Na miejscu znajdzie się również profesjonalna strefa PC oraz konsol, wyposażona w najnowsze gry i sprzęt gamingowy najwyższej jakości, oferująca wyjątkowe doświadczenia.

Na uczestników czekać będzie również pomarańczowa strefa relaksu Orange. Będzie to przestrzeń idealna do odpoczynku pomiędzy gamingowymi emocjami. Dla tych, którzy potrzebują chwili wytchnienia, by móc naładować baterie podczas wydarzenia! Strefa relaksu Orange to miejsce, w którym technologia spotyka się z komfortem, tworząc idealne warunki do regeneracji i odprężenia

Sponsorem tytularnym wydarzenia jest Orange, dostawca najszybszego światłowodu w 2023 i 2024 roku według rankingu SpeedTest.pl. GAME ZONE Powered by Orange to niepowtarzalna okazja, by poczuć prawdziwe emocje e-sportowe, odkryć nowe technologie i przeżyć tydzień pełen wrażeń w niezwykłym świecie gier. Wszystkie atrakcje są dostępne bezpłatnie, a wydarzenie skierowane jest do graczy w każdym wieku. Przyjdź, zobacz, zagraj – i zostań mistrzem!

Więcej szczegółów na stronie: www.focusbydgoszcz.pl  Zapisy na stronie: https://gamezone.gcity.pl/.
 


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

zachmurzenie małe

Temperatura: 10°C Miasto: Bydgoszcz

Ciśnienie: 1021 hPa
Wiatr: 11 km/h

STARY RYNEK

ReklamaSprawdź jak to działa
ReklamaNa Bielawach temperatura potrafi być o 2°C inna niż w centrum Bydgoszczy.
Reklama
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: płatnikZUSTreść komentarza: Gratuluję ale jednocześnie współczujęData dodania komentarza: 4.03.2026, 11:29Źródło komentarza: Finaliści z Kujawsko-Pomorskiego jadą na finał Olimpiady ZUS w WarszawieAutor komentarza: ZmarzniętyTreść komentarza: Zapraszam inspektorów do budynków bydgoskich szkół - są ferie, nie ma uczniów i nauczycieli więc decyzją prezydenta miasta wyłączono ogrzewanie, ale do pracy przychodzi kadra niepedagogiczna. Dziś w pracy mamy 12 stopni.Data dodania komentarza: 10.02.2026, 08:44Źródło komentarza: Okręgowy Inspektorat Pracy w Bydgoszczy: Nowa infolinia do składania skarg na zbyt niskie temperatury w miejscu pracyAutor komentarza: Wojciech instruktor narciarstwa zjazdowegoTreść komentarza: Super test, świetne narty o różnych parametrach, duże zaangażowanie ekipy, brakowało mi końcowej ankiety…Data dodania komentarza: 1.02.2026, 21:16Źródło komentarza: Wielki darmowy test nart w MyślęcinkuAutor komentarza: ChrisTreść komentarza: Warto porównać te informacje z tym co pisza "znawcy" z Interii czy Polsatu. Tu przynajmniej widac ze gościu byl w Stanach i pisze to co widzial i ma porównanie.Data dodania komentarza: 31.01.2026, 10:13Źródło komentarza: "Ameryka Trumpa jednak pięknieje". Krótka refleksja trenera sportów walki Ryszarda PujszoAutor komentarza: OlaTreść komentarza: ICE w Polsce !!!!!!Data dodania komentarza: 30.01.2026, 12:46Źródło komentarza: "Ameryka Trumpa jednak pięknieje". Krótka refleksja trenera sportów walki Ryszarda PujszoAutor komentarza: SiernieczekTreść komentarza: Czekamy aż Wojewoda zajmie się dobrostanem ludzi cierpiących od smrodu z Remondisu.Data dodania komentarza: 24.01.2026, 20:25Źródło komentarza: Wojewoda Kujawsko-Pomorski podejmuje zdecydowane działania w sprawie bezpieczeństwa zwierząt w schroniskach w regionie
Reklama
NAPISZ DO NAS

Jeśli masz interesujący temat, który możemy poruszyć lub byłeś(aś) świadkiem ważnego zdarzenia - napisz do nas.

Reklama