Poszukiwany za kradzież przesyłek kurierskich [WIDEO]

  • 07.05.2020, 12:53
  • KB
Kradzież
loadingŁaduję odtwarzacz...
Policjanci z Komisariatu Policji Bydgoszcz-Fordon zwracają się z prośbą o pomoc w identyfikacji osoby przedstawionej na filmie. Wszyscy, którzy rozpoznają mężczyznę, bądź posiadają jakiekolwiek informacje o osobie mogącej mieć związek z przestępstwem, proszeni są o kontakt osobisty lub telefoniczny z policjantami.

Kryminalni z bydgoskiego Fordonu prowadzą postępowanie w sprawie kradzieży czterech przesyłek kurierskich z wnętrza pojazdu marki Renault. Zdarzenie miało miejsce 06 kwietnia 2020 roku około godz. 14:15-14:30 w Bydgoszczy przy ulicy Kadłubka 1.

Sprawcą jest mężczyzna w wieku około 30 lat ubrany w niebieską bluzę, czarne spodnie dresowe z trzema pasami po bokach i czarne buty z czerwoną podeszwą. Policjanci ustalili, że sprawca po kradzieży wsiadł do autobusu linii 69 na pętli autobusowej „tatrzańskie” około godz. 14:33. Jego wizerunek został zarejestrowany przez kamerę monitoringu znajdującą się w autobusie.

Policjanci zbierają informacje mogące przyczynić się do identyfikacji osoby przedstawionej na filmie. Informację można przekazać pod numerem telefonu 52-525 58 16, a także całodobowo pod numerami 52-525 58 59 lub 112 powołując się na znak sprawy L.dz. Kr 1101/2020.

loadingŁaduję odtwarzacz...

KB

Zdjęcia (3)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Bydgoski Portal Internetowy Bydgoszcz.COM, którego właścicielem jest firma MPI.PL z siedzibą w Bydgoszczy, ul. Stary Rynek 5 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe