Na Trasie Uniwersyteckiej przekroczył prędkość o 93 km/h [Video]

  • 26.07.2017, 14:35 (aktualizacja 26.07.2017, 14:54)
  • KB
Na Trasie Uniwersyteckiej przekroczył prędkość o 93 km/h [Video] KWP Bydgoszcz
Policjanci z bydgoskiej „drogówki” zatrzymali kierowcę, który przekroczył dozwoloną prędkość o 93 km/h. Popełnione wykroczenia mundurowi zarejestrowali policyjnym wideorejestratorem. 23-latek oprócz tego, że został ukarany mandatem stracił również prawo jazdy.

Policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego w Bydgoszczy w swojej codziennej służbie mają do czynienia z różnymi sprawcami łamiącymi przepisy ruchu drogowego. Funkcjonariusze patrolując drogi radiowozami wyposażonymi w wideorejestratory nagrywają zachowania kierowców i „rozliczają” za popełnione wykroczenia. 

W niedzielę (23.07.17r.) po godz. 15:00 bydgoski patrol „drogówki” namierzył kierowcę, który przekroczył dozwoloną prędkość o 93 km/h. Zdarzenie miało miejsce na Trasie Uniwersyteckiej gdzie na tym odcinku drogi obowiązywało ograniczenie prędkości do 50 km/h. Pomiar prędkości samochodu marki Audi A4 wskazał 143 km/h.

Funkcjonariusze zatrzymali pojazd do kontroli. 23-latek oprócz tego, że został ukarany mandatem w wysokości 500zł i 10pkt. karnych, stracił również prawo jazdy.

KB

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Bydgoski Portal Internetowy Bydgoszcz.COM, którego właścicielem jest firma MPI.PL z siedzibą w Bydgoszczy, ul. Stary Rynek 5 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe