Bezpieczeństwo, rozwój i dialog z samorządem. Wojewoda Michał Sztybel z wizytą w powiecie inowrocławskim
Wojewoda Kujawsko-Pomorski Michał Sztybel kontynuuje cykl roboczych wizyt w regionie. Tym razem gospodarzem spotkań był powiat inowrocławski. Kluczowym punktem były rozmowy o bezpieczeństwie mieszkańców, inauguracja budowy nowoczesnego Gminnego Centrum Bezpieczeństwa oraz wizytacja kluczowych inwestycji dofinansowanych ze środków rządowych.
Dzisiaj, 08:28
1