Kujawsko-pomorskie: Policjanci z "drogówki" pomogli ciężarnej kobiecie

  • 22.09.2022, 21:06
  • KB
Kujawsko-pomorskie: Policjanci z "drogówki" pomogli ciężarnej kobiecie… KWP
Radziejowscy policjanci udzielili pomocy 32-latce, która w zaawansowanej ciąży została szybko, sprawnie i bezpiecznie przewieziona do szpitala. Kobieta z uwagi na silne bóle, nie była w stanie samodzielnie prowadzić pojazdu. Po kilku godzinach zadzwoniła z podziękowaniami za pomoc.

W czwartek (15.09.22r.) asp. szt. Krzysztof Chłodziński i sierż. Sebastian Dobrzycki z ogniwa ruchu drogowego, pełnili służbę na drodze krajowej nr 62. Kilka minut po 12 w Skibinie, zatrzymali do kontroli opla. Samochodem kierowała 32-latka z powiatu włocławskiego, będąca w zaawansowanej ciąży.   

W trakcie rozmowy kobieta zaczęła uskarżać się na bóle i poprosiła o pomoc w dotarciu do szpitala, gdyż sama nie mogła dalej prowadzić pojazdu. Z uwagi na duże natężenie ruchu, z użyciem sygnałów świetlnych i dźwiękowych, policjanci natychmiast ruszyli do pomocy, powiadamiając jednocześnie swojego dyżurnego o tej nietypowej interwencji.    

Dzięki błyskawicznemu działaniu i pomocy mundurowych, kobieta szybko i bezpiecznie dotarła do placówki medycznej. Po kilku godzinach, 32-latka zadzwoniła do policjantów i podziękowała im za udzieloną pomoc, mówiąc, że czuje się dobrze i oczekuje na narodziny dziecka.
 

KB

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Bydgoski Portal Internetowy Bydgoszcz.COM, którego właścicielem jest firma MPI.PL z siedzibą w Bydgoszczy, ul. Stary Rynek 5 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe