Kreatywny sierpień w bydgoskim centrum handlowym

  • 08.08.2022, 18:17
  • KB
Kreatywny sierpień w bydgoskim centrum handlowym fot.: ilustracyjna/pixabay
Barwne girlandy, kolorowe dekoracje z motywami roślin, własnoręcznie ozdobione torby płócienne oraz letnie pejzaże malowane na płótnie powstaną podczas sierpniowych zajęć kreatywnych w Centrum Handlowym Auchan Bydgoszcz. Start w czwartek 11 sierpnia! Wstęp wolny!

Szukasz pomysłu, jak ciekawie spędzić z dziećmi lato w mieście? Zajęcia kreatywne to sposób na twórczą zabawę i rozwijanie zainteresowań! Od 11 do 13 sierpnia Centrum Handlowe Auchan Bydgoszcz zaprasza do udziału w cyklu wakacyjnych warsztatów kreatywnych. Uczestnicy przekonają się również, że stare, pozornie nieużyteczne przedmioty można zamienić w kolorowe dekoracje. Wykonane ozdoby będzie można przekazać fundacji Stanąć na nogi, aby wesprzeć jej podopiecznych lub zabrać do domu!

Zajęcia odbywają się od czwartku 11 sierpnia do soboty 13 sierpnia. Dla dzieci przygotowano różnorodny plan zajęć:

  • 11 sierpnia w godzinach 14:00-19:00 – Cuda z wytłoczek – z popularnych wytłoczek, w które pakowane są jajka, powstaną różnorodne dekoracje – wiszące girlandy, kolorowe kwiatki czy abstrakcyjne figury
  • 12 sierpnia w godzinach 14:00-19:00 – ekologiczne, płócienne torby będzie można ozdobić za pomocą farb, wyszywanych aplikacji czy drobnych dekoracji
  • 13 sierpnia w godzinach 12:00-17:00 – Letnie pejzaże – powstaną na prawdziwych malarskich płótnach.

W sobotę 13 sierpnia w czasie zajęć odbędzie się również ekojarmark, gdzie od lokalnych wystawców będzie można zakupić wiele przedmiotów, które zostały wykonane z troską o środowisko naturalne.

Warsztaty kreatywne odbędą się w Centrum Handlowym Auchan Bydgoszcz przy ulicy Rejewskiego 3 w Bydgoszczy. Wstęp wolny.

KB

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Bydgoski Portal Internetowy Bydgoszcz.COM, którego właścicielem jest firma MPI.PL z siedzibą w Bydgoszczy, ul. Stary Rynek 5 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe