Wspólnie kontrolowali obozowiska

  • 06.07.2022, 14:29
  • KB
Wspólnie kontrolowali obozowiska
Wczoraj (05.07.2022) dzielnicowi z Komisariatu Policji w Koronowie wraz ze strażnikami leśnymi z Nadleśnictwa Różanna wizytowali harcerzy obozujących na terenie gm. Koronowo. Policjanci i leśnicy sprawdzali organizację obozu pod kątem bezpieczeństwa na wypadek sytuacji kryzysowych.

W trakcie spotkań omówiono tematykę bezpiecznego obchodzenia się z ogniem na terenach leśnych, zasady bezpieczeństwa nad wodą i właściwe zachowania w trakcie wystąpienia sytuacji kryzysowych.

Ponadto ustalono miejsca ewakuacji uczestników na wypadek wystąpienia zagrożeń.

W lipcu i sierpniu bieżącego roku na terenie działania Komisariatu Policji w Koronowie zorganizowanych zostanie około 11 obozów harcerskich. Spotkania profilaktyczne ich uczestników z funkcjonariuszami będą odbywać do końca wakacji.

KB

Zdjęcia (4)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Bydgoski Portal Internetowy Bydgoszcz.COM, którego właścicielem jest firma MPI.PL z siedzibą w Bydgoszczy, ul. Stary Rynek 5 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe