Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Przebudowa przystanku przy Rondzie Jagiellonów

Jak podaje ZDMiKP, w poniedziałek 4 lipca rozpoczyna się przebudowa zatoki autobusowej przy rondzie Jagiellonów w kierunku ronda Bernardyńskiego.
Przebudowa przystanku przy Rondzie Jagiellonów

Autor: ZDMiKP

Roboty potrwają 2 miesiące.

W związku robotami i wyłączeniem z ruchu dotychczasowej zatoki, powstanie:

 

1 przystanek tymczasowy tuż za mostem przy skręcie w ul. Świętego Floriana.
2 przystanek tymczasowy powstanie przy ul. 3 maja na buspasie

 

Zmiany w ruchu zaczną obowiązywać od poniedziałku (04.07.)

- linie Z-52 i Z-64 będą korzystały z przystanków tymczasowych na ul. 3 Maja
- linia Z-58 z przystanku tymczasowego na ul. Bernardyńskiej przed ul. Św. Floriana
- linia Z-9 będzie miała przystanek końcowo-początkowy na ul. Bernardyńskiej na prawoskręcie w ul. Św. Floriana (przystanek istniejący)
- przystanek dla linii Z-4 i Z-6 na rondzie Jagiellonów zostanie zawieszony.

Dodatkowo jezdnia na wysokości przebudowywanej zatoki będzie zwężona , pojawią się też ograniczenia do 30-km/h
Apelujemy do kierowców o ostrożność i stosowanie zasady jazdy na "suwak".

(ZDMiKP)


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

zachmurzenie duże

Temperatura: -4°C Miasto: Bydgoszcz

Ciśnienie: 1018 hPa
Wiatr: 15 km/h

STARY RYNEK

Reklama
Reklama
Reklama
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: twuj staryTreść komentarza: K O G O to kurwa obchodziData dodania komentarza: 5.02.2026, 20:35Źródło komentarza: PODSUMOWANIE GASTRONOMICZNE 2025 WEDŁUG SZCZAPYAutor komentarza: Wojciech instruktor narciarstwa zjazdowegoTreść komentarza: Super test, świetne narty o różnych parametrach, duże zaangażowanie ekipy, brakowało mi końcowej ankiety…Data dodania komentarza: 1.02.2026, 21:16Źródło komentarza: Wielki darmowy test nart w MyślęcinkuAutor komentarza: ChrisTreść komentarza: Warto porównać te informacje z tym co pisza "znawcy" z Interii czy Polsatu. Tu przynajmniej widac ze gościu byl w Stanach i pisze to co widzial i ma porównanie.Data dodania komentarza: 31.01.2026, 10:13Źródło komentarza: "Ameryka Trumpa jednak pięknieje". Krótka refleksja trenera sportów walki Ryszarda PujszoAutor komentarza: OlaTreść komentarza: ICE w Polsce !!!!!!Data dodania komentarza: 30.01.2026, 12:46Źródło komentarza: "Ameryka Trumpa jednak pięknieje". Krótka refleksja trenera sportów walki Ryszarda PujszoAutor komentarza: SiernieczekTreść komentarza: Czekamy aż Wojewoda zajmie się dobrostanem ludzi cierpiących od smrodu z Remondisu.Data dodania komentarza: 24.01.2026, 20:25Źródło komentarza: Wojewoda Kujawsko-Pomorski podejmuje zdecydowane działania w sprawie bezpieczeństwa zwierząt w schroniskach w regionieAutor komentarza: StasiakTreść komentarza: Myślę , że należy zacząć od tego , aby każdy pies był czipowany , miał książeczkę zdrowia z wpisanymi szczepieniami. Sterylizacja też pomoże aby nie było niekontrolowanego rozmnażania się zwierząt. Dlaczego w innych krajach to działa ? Czy u nas nic się nie da zrobić ? Chcesz Psa , bądź za niego odpowiedzialny .Data dodania komentarza: 24.01.2026, 17:28Źródło komentarza: Wojewoda Kujawsko-Pomorski podejmuje zdecydowane działania w sprawie bezpieczeństwa zwierząt w schroniskach w regionie
Reklama
Reklama
NAPISZ DO NAS

Jeśli masz interesujący temat, który możemy poruszyć lub byłeś(aś) świadkiem ważnego zdarzenia - napisz do nas.

Reklama