Świadków wypadku z udziałem rowerzystów prosimy o kontakt

  • 29.06.2022, 13:36
  • KB
Świadków wypadku z udziałem rowerzystów prosimy o kontakt fot. ilustracyjna/pixabay
Policjanci z Komisariatu Policji w Solcu Kujawskim zwracają się z prośbą o zgłaszanie się świadków wypadku drogowego z udziałem dwóch rowerzystów. Wszyscy, którzy byli świadkami zdarzenia, bądź posiadają jakiekolwiek informacje na ten temat, proszeni są o kontakt osobisty lub telefoniczny z policjantami.

Kryminalni z Solca Kujawskiego prowadzą postępowanie w sprawie wypadku drogowego zaistniałego 03 czerwca 2022 roku około godziny 17.00 przy ulicy Bydgoskiej w Solcu Kujawskim.

Wówczas na ścieżce rowerowej doszło do zderzenia dwóch rowerzystów, w wyniku czego jeden z nich doznał obrażeń ciała.

Policjanci zbierają informacje mogące przyczynić się do ustalenia okoliczności wypadku. Informacje można przekazać pod numerem telefonu 47 751 71 06 w godzinach 09:00-15:00, a także całodobowo pod numerami 47 751 12 49 lub 112 powołując się na znak sprawy L.dz. VII-Kr-1374/22.

KB

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Bydgoski Portal Internetowy Bydgoszcz.COM, którego właścicielem jest firma MPI.PL z siedzibą w Bydgoszczy, ul. Stary Rynek 5 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe