Bydgoszcz: Kłusownicy będą widoczni nawet nocą

  • 02.06.2022, 10:23
  • KB
Bydgoszcz: Kłusownicy będą widoczni nawet nocą KWP Bydgoszcz
Bydgoscy "wodniacy" przeprowadzili działania ukierunkowane na kłusownictwo wodne oraz leśne. W porze nocnej, przy pomocy kamery termowizyjnej kontrolowali tereny w rejonie śluzy Dębinek.

„Wodniacy” z bydgoskiej komendy patrolują akweny, ale także tereny do nich przyległe- najczęściej lasy. Niejednokrotnie współpracują w tym zakresie z innymi podmiotami.

Wjeżdżanie pojazdem silnikowym do lasu, czy używanie ognia w bliskiej odległości ściany lasu to główne kwestie, na które szczególną uwagę zwracają na co dzień policjanci. Ale nie tylko. Zwracają również uwagę na wędkarzy pod kątem niezgodnego z przepisami amatorskiego połowu ryb czy w zakresie kłusownictwa oraz przestępstw i wykroczeń przeciwko łowiectwu.

Dlatego też bydgoscy policjanci, pełniący na co dzień służby na wodach, kontrolowali w godzinach 21.00-5.00 tereny w rejonie śluzy w Dębinku. Korzystali przy tym kamery termowizyjne.

Podczas działań policjanci nie ujawnili żadnych przestępstw oraz wykroczeń dotyczących wspomnianych aspektów. Tego typu działania będą kontynuowane.

KB

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Bydgoski Portal Internetowy Bydgoszcz.COM, którego właścicielem jest firma MPI.PL z siedzibą w Bydgoszczy, ul. Stary Rynek 5 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe