Dzielnicowi z Koronowa wspólnie z leśnikami patrolowali tereny leśne

  • 06.05.2022, 18:17
  • KB
Dzielnicowi z Koronowa wspólnie z leśnikami patrolowali tereny leśne KWP Bydgoszcz
W ramach współpracy dzielnicowi z Koronowa mają służby z leśnikami. Jednym z ich wspólnych zadań jest zapobieganie nieuprawnionym wjazdom pojazdami mechanicznymi na obszary leśne, ale również ujawnianie przestępstw i wykroczeń związanych ze szkodnictwem leśnym.

Dzielnicowi z Komisariatu Policji w Koronowie mł.asp. Natalia Borowiec , asp. Adrian Serocki oraz funkcjonariusze Straży Leśnej Nadleśnictwa Różanna dokonali wspólnej  kontroli kompleksów leśnych w rejonie Zalewu Koronowskiego.

Działania te miały, między innymi, zapobiec nielegalnej wycince i kradzieży drzewa z lasu, a także reagowanie na wszelkie wykroczenia, takie jak: wjazd pojazdem mechanicznym do lasu, rozpalanie w nim ogniska czy wywóz śmieci do lasu.

W trakcie działań pouczono kilku kierujących za wjazd pojazdami do lasu.  

KB

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Bydgoski Portal Internetowy Bydgoszcz.COM, którego właścicielem jest firma MPI.PL z siedzibą w Bydgoszczy, ul. Stary Rynek 5 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe