Botaniczna Piątka Bydgoszcz już wkrótce

  • 04.04.2022, 20:20
  • KB
Botaniczna Piątka Bydgoszcz już wkrótce fot.: Bartosz Proll
„Botaniczna Piątka - ogólnopolski cykl biegów i marszów na 5 km w Ogrodach Botanicznych rozkręca się na dobre! Edycja wiosenne odbyły się już w dwóch lokalizacjach: Gdyni i Warszawie!

W województwie kujawsko-pomorskim edycja wiosenna odbędzie się w Ogrodzie Botanicznym w Myślęcinku  w niedzielę 22 maja 2022 r.

 

Każdy z uczestników na mecie otrzyma pamiątkowy medal z wiosennym motywem Botanicznej Piątki, napoje oraz słodki poczęstunek. Pakiet startowy na edycję wiosenną umożliwia także bezpłatne wejście na teren Ogrodu Botanicznego!

 

Impreza skierowana jest zarówno do starszych jak i młodszych biegaczy - przy okazji edycji wiosennej odbędą się także biegi dziecięce na czterech dystansach dostosowanych do wieku uczestników.

 

Zapraszamy do rywalizacji w pięknych okolicznościach przyrody! Więcej informacji o cyklu znajduje się na stronie:

 

www.botaniczna5.pl

 

Zachęcamy także do śledzenia naszych kanałów w social mediach:

 

https://www.facebook.com/Botaniczna-Pi%C4%85tka-575757735962547

https://www.instagram.com/botanicznapiatka/

KB

Zdjęcia (4)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Bydgoski Portal Internetowy Bydgoszcz.COM, którego właścicielem jest firma MPI.PL z siedzibą w Bydgoszczy, ul. Stary Rynek 5 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe