Oszukiwali na BLIK-a. Rozpoznajesz ich? [FOTO]

  • 15.03.2022, 11:49
  • KB
Oszukiwali na BLIK-a. Rozpoznajesz ich? [FOTO] KWP Bydgoszcz
Policjanci z Komisariatu Policji Bydgoszcz-Śródmieście zwracają się z prośbą o pomoc w identyfikacji osoby przedstawionej na zdjęciach. Wszyscy, którzy rozpoznają mężczyznę, bądź posiadają jakiekolwiek informacje o osobach mogących mieć związek z przestępstwem, proszone są o kontakt osobisty lub telefoniczny z policjantami.

Kryminalni z bydgoskiego Śródmieścia prowadzą postępowanie w sprawie oszustwa metodą na BLIK-a. Sprawcy w jednym dniu, wprowadzili w błąd siedem osób, wyłudzając od pokrzywdzonych kody BLIK. Następnie, za pomocą tego narzędzia autoryzacji, jeden ze sprawców dokonywał wypłat w bankomatach. Jego wizerunek został zarejestrowany na monitoringu. Straty oszacowano na blisko 10 tysięcy złotych.

Mężczyzna ten działa na terenie całego kraju. Pieniądze wypłacał między innymi na terenie Leszna oraz Starogardu Szczecińskiego.

Osoby, które rozpoznają mężczyznę lub mogą pomóc w ustaleniu jego tożsamości proszone są o kontakt osobisty z funkcjonariuszami Komisariatu Policji Bydgoszcz-Śródmieście przy ul. Poniatowskiego 5 lub telefoniczny pod numerem telefonu 47 751 11 43, a także całodobowo pod numerami 47 751 11 60 lub 112 powołując się na znak sprawy L.dz. KR I-PG 2568/21.

KB

Zdjęcia (4)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Bydgoski Portal Internetowy Bydgoszcz.COM, którego właścicielem jest firma MPI.PL z siedzibą w Bydgoszczy, ul. Stary Rynek 5 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe