Bezpłatne przejazdy komunikacją miejską w Bydgoszczy dla osób przybywających z terenu Ukrainy

  • 04.03.2022, 12:53
  • KB
Bezpłatne przejazdy komunikacją miejską w Bydgoszczy dla osób przybywających… fot.: ZDMiKP
Jak podaje ZDMiKP, 1 marca Rada Miasta wprowadziła bezpłatne przejazdy komunikacją miejską w Bydgoszczy dla wszystkich osób, które przekroczyły granicę ukraińsko-polską dnia 24 lutego i później.

Podjęcie uchwały związane jest z obecną dramatyczną sytuacją na Ukrainie i stanowi formę pomocy dla osób przybywających z terenu Ukrainy do naszego Miasta.

Uprawnienie do bezpłatnych przejazdów będą obowiązywały do 31 marca i zostały przyznane osobom, które przyjechały do Polski z terenu Ukrainy w dniu 24 lutego 2022 r. i później.

 

Dokumentem uprawniającym do bezpłatnego przejazdu jest paszport z datą przekroczenia granicy lub inny równoważny dokument z datą przekroczenia granicy.

(ZDMiKP)
 

KB

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Bydgoski Portal Internetowy Bydgoszcz.COM, którego właścicielem jest firma MPI.PL z siedzibą w Bydgoszczy, ul. Stary Rynek 5 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe