Posługiwał się przywłaszczoną kartą bankomatową na Błoniu. Rozpoznajesz go?

  • 02.11.2021, 20:30
  • KB
Posługiwał się przywłaszczoną kartą bankomatową na Błoniu. Rozpoznajesz… KWP Bydgoszcz
Policjanci z Komisariatu Policji Bydgoszcz-Błonie zwracają się z prośbą o pomoc w identyfikacji osoby przedstawionej na zdjęciach. Wszyscy, którzy rozpoznają mężczyznę, bądź posiadają jakiekolwiek informacje o osobie mogącej mieć związek z przestępstwem, proszeni są o kontakt osobisty lub telefoniczny z policjantami.

Kryminalni z bydgoskiego Błonia prowadzą postępowanie w sprawie przywłaszczenia zagubionej karty bankomatowej, przy użyciu której sprawca dokonał w dniu 15 września 2021 r. po godzinie 17.00 wielu płatności zbliżeniowych na terenie osiedla Błonie w Bydgoszczy. Uzyskana  lista nieautoryzowanych transakcji oraz zabezpieczony monitoring doprowadziły do uzyskania wizerunku osoby podejrzewanej o popełnienie tego czynu.

Policjanci zbierają informacje mogące przyczynić się do identyfikacji mężczyzny przedstawionego na zdjęciach.

Wszelkie informacje dotyczące tej sprawy można przekazać osobiście w komisariacie policji przy ul. Broniewskiego 12 lub telefonicznie pod numerem telefonu 47 751 13 63, a także całodobowo pod numerami 47 751 13 59 lub 112 powołując się na znak sprawy L.dz. III Kr 3993/21.

KB

Zdjęcia (2)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Bydgoski Portal Internetowy Bydgoszcz.COM, którego właścicielem jest firma MPI.PL z siedzibą w Bydgoszczy, ul. Stary Rynek 5 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe