Zaduszki bluesowo-rockowe w Hangarze Kultury

  • 12.10.2021, 15:58
  • KB
Zaduszki bluesowo-rockowe w Hangarze Kultury Materiały prasowe
Z okazji Zaduszek, już po raz trzeci w Hangarze Kultury, będą mieli Państwo możliwość spędzić wieczór w bluesowo-rockowym klimacie piosenek inowrocławskiego zespołu STARA SZKOŁA, który w zeszłym roku obchodził swoje 10-lecie!

Właśnie ukazała się druga płyta zespołu pt. „Koncert” z gościnnym udziałem Józefa Skrzeka, Apostolisa Anthimosa i Michała Kielaka. Nowy krążek jest zapisem jubileuszowego koncertu, który odbył się w lutym 2020 roku.

Zespół o sobie:
Zespół Stara Szkoła istnieje od 2010 roku. Utworzyła go przyjacielska grupa facetów, wtedy po 50-tce, dla większości to pierwszy muzyczny zespół. Panowie grają własne kompozycje, których ważnym aspektem są niebanalne, budzące refleksje, autorskie teksty. Trudno określić styl tej muzyki balansujący pomiędzy blues – rockowymi, a w przypadku płyty „Coraz bliżej”, rock – bluesowymi brzmieniami. Naturalność i szczerość to główne cechy, zarówno muzyki jak i tego co widzimy na scenie.

Stara Szkoła gra w składzie: Iwona Gulczyńska – skrzypce; Tomek Kuczma – wokal, gitara; Sławek Kuczma – bas; Dziniu Monasterski – perkusjal; Heniu Chyła – instrumenty perkusyjne.

5 listopada 2021 r.
Start godz. 19:00
Hangar Kultury

ul. Piwnika-Ponurego 10
Bydgoszcz - Fordon

Bilety: 10 zł w przedsprzedaży, 15 zł w dniu koncertu dostępne na stronie HANGARU KULTURY.

Po szczegółowe, bieżące  informacje zapraszamy na stronę wydarzenia na FB Hangaru Kultury.

Wydarzenie jest współfinansowane przez Radę Osiedla Nowy Fordon.

KB

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Bydgoski Portal Internetowy Bydgoszcz.COM, którego właścicielem jest firma MPI.PL z siedzibą w Bydgoszczy, ul. Stary Rynek 5 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe