Na spotkanie z teatrzykiem do CH Auchan

  • 17.02.2017, 14:01
  • KB
Na spotkanie z teatrzykiem do CH Auchan Materiały prasowe
Już w najbliższą niedzielę w Centrum Handlowym Auchan Bydgoszcz odbędzie się kolejne spotkanie z cyklu „Rodzinne spotkania z teatrzykiem” Podczas spektaklu maluchy wraz z rodzicami poznają historię bałwanka, który zakochał się w… Piecyku.

Jaki los czeka śniegowego bałwanka, który zakochał się bez pamięci w ciepłym piecyku? Przekonają się o tym wszystkie dzieci, które w niedzielę 19 lutego zasiądą przed sceną teatralną w Centrum Handlowym Auchan Bydgoszcz.

Podczas spotkania teatralnego mali widzowie poznają piękną teatralną opowieść stworzoną na podstawie jednej z baśni Hansa Christiana Andersena. Barwna scenografia i ciekawi bohaterowie z pewnością zapewnią uczestnikom wiele dobrej zabawy.

Spektakl pt. „Zakochany bałwanek” będzie drugim w tym roku przedstawieniem zaprezentowanym w ramach cyklu „Rodzinne spotkania z teatrzykiem”. Co miesiąc najmłodsi goście będą zapraszani przed scenę teatralną, aby poznać inną, bajkową opowieść. W ciągu roku maluchy poznają historię między innymi Królewny Śnieżki i Doktora Dolittle.

Spotkanie teatralne z cyklu „Rodzinne spotkania z teatrzykiem” odbędzie się w niedzielę 19 lutego w Centrum Handlowym Auchan Bydgoszcz przy ulicy Rejewskiego 3. Opowieść zostanie zaprezentowana trzykrotnie – o godzinie 13.00, 15.00 oraz 17.00. Wstęp wolny!

KB

Zdjęcia (1)

Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

 

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe