Zostań wolontariuszem Festiwalu Prapremier. Nabór do 24 września

  • 20.09.2021, 11:53
  • KB
Zostań wolontariuszem Festiwalu Prapremier. Nabór do 24 września TPB
Teatr Polski w Bydgoszczy poszukuje wolontariuszy do współpracy przy jubileuszowej XX edycji Festiwalu Prapremier, który odbędzie się w dniach 1 października – 4 grudnia 2021 roku. Na zgłoszenia czekamy do 24 września!

Poszukujemy osób dyspozycyjnych, odpowiedzialnych, otwartych, a także gotowych na nowe wyzwania, które ukończyły 16 lat. Gwarantujemy pracę w młodym, kreatywnym zespole według ustalonego wcześniej harmonogramu. Z wolontariuszami podpisujemy umowy wolontariackie, na podstawie których wystawimy zaświadczenia i referencje. Zapewniamy ubezpieczenie OC i NNW.

Wszystkich zainteresowanych prosimy o wypełnienie formularza zgłoszenia do dnia 24 września 2021 włącznie. Z wybranymi osobami skontaktujemy się mailowo.

Zainteresowane osoby prosimy o wypełnienie formularza:
https://forms.gle/qcf7XCFmxskGBSsT9

Szczegółowych informacji udziela Karolina Sosińska – pedagożka Teatru Polskiego
w Bydgoszczy
[email protected], tel. 52 33 97 847.

Więcej: festiwalprapremier.pl

KB

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Bydgoski Portal Internetowy Bydgoszcz.COM, którego właścicielem jest firma MPI.PL z siedzibą w Bydgoszczy, ul. Stary Rynek 5 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe