Dyskusyjny Klub Książki Mówionej rozpoczyna działalność w Bydgoszczy

  • 17.09.2021, 12:40
  • KB
Dyskusyjny Klub Książki Mówionej rozpoczyna działalność w Bydgoszczy fot.: ilustracyjna/pixabay
W Bibliotece Głównej Wojewódzkiej i Miejskiej Biblioteki Publicznej w Bydgoszczy rozpoczyna swoją działalność Dyskusyjny Klub Książki Mówionej dla dorosłych.

W ten sposób także osoby niewidome i słabowidzące będą mogły dzielić się wrażeniami z lektury „przeczytanych” książek. Do tej pory członkowie klubów działających w podregionie bydgoskim czytali książki papierowe. Nowopowstający klub korzystać będzie z audiobooków. Klubowe dyskusje odbywać się będą raz w miesiącu.

Na pierwsze spotkanie Dyskusyjnego Klubu Książki Mówionej zapraszamy 27 września o godz. 16:00 w Wojewódzkiej i Miejskiej Bibliotece Publicznej w Bydgoszczy, Stary Rynek 24.

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt z koordynatorem regionalnym DKK: 506 200 530.

Spotkanie organizowane w ramach programu Dyskusyjne Kluby Książki.

KB

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Bydgoski Portal Internetowy Bydgoszcz.COM, którego właścicielem jest firma MPI.PL z siedzibą w Bydgoszczy, ul. Stary Rynek 5 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe