Sportowe emocje przed nami. Terenowa Masakra odbędzie się już w ten weekend!

  • 09.09.2021, 10:15
  • KB
Sportowe emocje przed nami. Terenowa Masakra odbędzie się już w ten weekend! Materiały prasowe/ Terenowa Masakra
Terenowa Masakra to bieg z wieloma zaskakującymi przeszkodami w ekstremalnie trudnym terenie. Na trasie 5, 10 i 15 kilometrowych pętli na uczestników czekają utrudnienia wymagające wytrzymałości, siły, sprytu i umiejętności współpracy.

Terenowa Masakra odbędzie się już w ten weekend. 11-12 września 2021, na starcie pojawią się tysiące biegaczy!  Dorośli wystartują w biegach głównych, a dzieci mogą sprawdzić się w sobotniej rywalizacji biegowej i sprawnościowej.

Dwa dni rywalizacji

W sobotę o 9:00 rywalizację rozpoczną najbardziej wytrzymali uczestnicy, którzy zmierzą się z 15-kilometrową trasą z blisko 80 przeszkodami. Tuż po nich, o godzinie 10:00, na trasę ruszą równie zdeterminowani zawodnicy z dystansu 10 kilometrów z ponad 45 przeszkodami.

Rywalizację pierwszego dnia zamkną starty na 5 kilometrów oraz zawody dla dzieci: Terenowe Dzieciaki.

Niedziela od rana do wczesnych godzin popołudniowych w całości przeznaczona jest dla uczestników najbardziej popularnych 5 kilometrów z 30 przeszkodami.

Na starcie stają całe rodziny czy grupy znajomych, którzy doskonale bawią się wspinając na drzewa, tarzając w błocie czy brodząc w mokradłach.

Zachęcamy do kibicowania, które zazwyczaj kończy się startem w kolejnej edycji Terenowej Masakry!

 

 

Informacje: Na wszystkie starty można będzie zapisać się bezpośrednio w biurze zawodów.

Komplet informacji oraz wskazówki przydatne dla kibiców i zawodników znajdują się na stronie www.TerenowaMasakra.pl

 

 

 

KB

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Bydgoski Portal Internetowy Bydgoszcz.COM, którego właścicielem jest firma MPI.PL z siedzibą w Bydgoszczy, ul. Stary Rynek 5 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe